Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²
šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej garáží

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej garáže 25 m2, Jihlava Prodej garáže 25 m2, Jihlava Prodej garáže 25 m2, Jihlava Prodej garáže 25 m2, Jihlava Prodej garáže 25 m2, Jihlava Prodej garáže 25 m2, Jihlava Prodej garáže 25 m2, Jihlava

Prodej garáže 25 m2, Jihlava

Užitná plocha:25 m2

Pokud sháníte bezpečné místo pro Vaše auto nebo uložení věcí, čtěte dále. Nabízíme k prodeji řadovou garáž v osobním vlastnictví v Jihlavě za hlavním vlakovým nádražím, ulice Hruškové Dvory. Výhodou je to, že stojí na vlastním pozemku. Výměra je 25 m2. Garáž je ve velmi dobrém stavu a v současnosti je bez elektřiny, jejíž vedení ale vede kolem a je tak potřeba v případě zájmu zřídit připojení. V roce 2023 byla kompletně obroušena a natřena jak plechová střecha, tak vrata garáže. Garáž bude při předání vyklizena.

Více informací

490 000 Kč

Prodej garáže 24 m2 K. Čapka, Hostinné Prodej garáže 24 m2 K. Čapka, Hostinné Prodej garáže 24 m2 K. Čapka, Hostinné

Sleva

Prodej garáže 24 m2 K. Čapka, Hostinné

Užitná plocha:24 m2

------------------------------------Aktualizace ceny------------------------------------- Nabízíme k prodeji zděnou garáž o velikosti 24 m2 v ulici Karla Čapka Hostinné, která je postavena na vlastním pozemku o velikosti 69 m2. Nově byla zavedena elektřina, v loňském roce byla natřena střecha a garáž byla vymalována. Nemovitost není zatížena zástavou a ani věcným břemenem. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou. V případě zájmu o prohlídku, nebo o více informací nás neváhejte kontaktovat. Budu se na Vás těšit na prohlídce.

Více informací

487 000 Kč

Prodej garáže 18 m2 Husova, Jihlava Prodej garáže 18 m2 Husova, Jihlava Prodej garáže 18 m2 Husova, Jihlava

Sleva

Prodej garáže 18 m2 Husova, Jihlava

Užitná plocha:18 m2

Pokud si chcete splnit své přání o garáži v krajském městě Jihlavě a navíc neřešit problém s parkováním svého vozidla nebo využít příležitosti k vhodnému investovaní do nemovitosti v žádané lokalitě, našli jste to pravé... Nabízíme prostornou garáž s výměrou 18 m². Všem zájemcům rádi poskytneme a zajistíme plnohodnotný realitní servis s bezplatným finančním poradenstvím včetně výběru bankovního ústavu. Pokud Vás tato nemovitost zaujala a chcete se o ní dozvědět více informací, případně si ji prohlédnout, můžete nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám poskytneme naše realitní služby.

Více informací

499 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–3 z celkem 3 nalezených.