bod

Analýza důvodů prodeje a potřeb

Rozebereme vaši současnou situaci a budeme se snažit poznat vaší motivaci při prodeji nebo pronájmu nemovitosti. Následně připravíme nejlepší a nejvhodnější strategii tak, aby odpovídala vašim představám.

bod

Vhodná obchodní strategie

Navrhneme vám, jak při prodeji nemovitosti postupovat. Nabízíme možnost úschovy vašich finančních prostředků. Vybrat si můžete mezi úschovou přímo v naší kanceláři, u advokáta, notáře nebo v bance.

bod

Kompletní smluvní dokumentace

Vypracujeme pro vás kompletní smluvní dokumentaci. Zařídíme vše od úschovy až po technickou zprávu k nemovitosti nebo průkaz energetické náročnosti, vše dle přání klienta.

bod

Odborná příprava nemovitosti k prodeji

Disponujeme širokou základnou finančních konzultantů, kteří mají přehled o svých klientech a jejich realitách. Veškeré informace o nemovitosti zařadíme do rozsáhlé interní databáze, kterou průběžně aktualizujeme.

bod

Aktivní komunikace

Rychle a flexibilně reagujeme na přání a požadavky klientů. Zakázky na inzertních serverech TOPujeme, a tím účinně zvyšujeme jejich šance na prodej.

bod

Marketingový plán

Vaši nemovitost maximálně zviditelníme. Spolupracujeme s desítkami realitních serverů po celé České republice, na kterých vaši inzerci zveřejníme.

bod

Pravidelná informovanost

I po převzetí zakázky zůstáváme s klienty v kontaktu, monitorujeme za ně situaci na realitním trhu a soustavně je o ní informujeme.

bod

Srovnávací analýza

Na požádání vám vypracujeme srovnávací analýzu, ve které zmapujeme realitní trh, porovnáme cenové nabídky nemovitostí ve vašem okolí a navrhneme vám optimální prodejní cenu.


Poskytujeme

Swiss Life Select Reality aktivně spolupracuje s finančně poradenskou společnosti Swiss Life Select a.s.. Jsme proto schopni vám kromě samotných realitních služeb nabídnout i kompletní finanční poradenství.

Naši finanční konzultanti s vámi zanalyzují vaši situaci a prozkoumají důvody a potřeby prodeje nemovitosti. Na základě této analýzy vám navrhnou patřičnou obchodní strategii a doporučí vám, jak při prodeji nemovitosti postupovat. K prodeji vyhotoví kompletní smluvní dokumentaci, a celý proces prodeje tak urychlí.

Realitní makléři pro vás vytvoří srovnávací analýzu nemovitostí ve vašem okolí, zařadí vaši nemovitost do interní databáze a vloží ji na desítky relevantních realitních serverů, které působí po celé České republice. Okamžikem převzetí zakázky však pro ně práce nekončí. Vaši zakázku na těchto inzercích pravidelně TOPují, čímž zvyšují její šance na úspěšný prodej. Pečlivě také nadále sledují situaci ve vašem regionu a pravidelně vás o ní informují. Získáte tak dokonalý přehled o tom, jak si vaše nemovitost v porovnání s ostatními na trhu stojí, a možnost pružně reagovat na konkurenční nabídky.

Co vám Swiss Life Select Reality nabízí?

-     zařazení nemovitosti do poptávkového systému realitních makléřů Swiss Life Select Reality
-     zařazení nemovitosti do poptávkového systému hypotečních a finančních konzultantů Swiss Life Select a.s.
-     základní právní servis v rámci realitního obchodu
-     ověření podpisů
-     na základě žádosti klientů úschovu finančních prostředků na speciálních úschovných účtech společnostiNabídka nemovitostí

Zjistit více

Chci prodat / pronajmout

Zjistit více

Financování / Hypotéka

Zjistit více

Chci ocenit nemovitost

Zjistit více

Hlídat nové nabídky

Zjistit více