šipka Realitní makléř

Denisa Havlíková
Realitní makléř senior
Mudrochová Olga | 22.02.2024

S paní Havlíkovou bylo úžasné spolupracovat. Vřele doporučuji všem kdo se na ní obrátí. Její práce je precizní, vždy se na ni dá spolehnout. Vyznačuje se úžasným přizpůsobením pro své klienty. Měla jsem možnost s ní spolupracovat při prodeji dvou nemovitostí a pokaždé jsem si spolupráci nemohla více vynachválit. Děkuji za tu možnost. Všem vřele doporučuji. 


Miloš Sedlák
TOP realitní makléř
Jaroslava Hudáková | 17.02.2024

S panem Sedlákem skvělá spolupráce, profesionální přístup. Prodej dopadl na výbornou.


Miloš Sedlák
TOP realitní makléř
Vadim Bublikov | 17.02.2024

S Top konzultantem panem Milošem Sedlákem jsem velice spokojen. K dané nemovitosti jsem dostal dostatek informací, včetně velice dobře popsaného harmonogramu celého procesu, který byl následně dodržen. S celkovou organizací a přípravou smluvní dokumentaci jsem byl také spokojen, proběhlo to všechno v pořádku. Určitě bych pana Sedláka doporučil, byl ochotný, sympatický a velice vstřícný.


Miloš Sedlák
TOP realitní makléř
Tendai Kuzamba | 17.02.2024

Mr Sedlak was very professional in handling the process to buy our house. I would recommend his services, he is very friendly and professional. I am very happy with his services and thank you.


Miloš Sedlák
TOP realitní makléř
Petra Machačová | 17.02.2024

Se službami pana Sedláka jsme byli velmi spokojeni. Hlavně oceňuji velmi kvalitní servis, profesionální přístup a vstřícnost. Spolupráce při pronájmu bytu proběhla na jedničku. Během celé doby při hledání toho pravého nájemce se nám věnoval, byl nám vždy k dispozici, vše ochotně vysvětlil a postaral se o to, aby obě strany byly spokojené. Pana Sedláka můžeme všem jedině doporučit. Přejeme hodně úspěchů!


Miloš Sedlák
TOP realitní makléř
Pavel Vančura | 17.02.2024

Děkuji p. Sedlákovi a jeho spolupracovníkům za velmi dobrou spolupráci při prodeji našeho bytu. Celý prodej proběhl naprosto bez problémů, včetně sepsání všech smluv a dalších potřebných dokumentů. Takto si představuji práci realitního agenta.


Miloš Sedlák
TOP realitní makléř
Tomáš Kabíček | 17.02.2024

Se službami jsme byli spokojeni, můžeme doporučit! S panem Sedlákem se dalo na všem domluvit, vše proběhlo bez problémů.


Miloš Sedlák
TOP realitní makléř
Iva Dostálová | 17.02.2024

Prodeje naší nemovitosti se ujal p. Miloš Sedlák. Díky jeho maximální profesionalitě a přátelskému přístupu vše proběhlo bez problémů. Byli jsme moc spokojení a ceníme si jeho houževnatosti a zapálení pro tuto profesi.


Miloš Sedlák
TOP realitní makléř
Jana Lebdušková | 17.02.2024

Prodávali jsme starý dům, prodej vedl pan Sedlak. Už při první schůzce jsme věděli, ze to je ten pravý odbornik pro nás dum, který měl v historii spoustu nevyresenych problémů. Nebylo vůbec jednoduché, z našeho pohledu, rozklicovat potřebné doklady. Postupně jsme se setkávali s dalším pracovníkem firmy, panem Knapikem, který s nami všechny doklady dotáhl k dokonalosti. Dům byl prodán ve velmi krátké době. S firmou jsme byli velice spokojeni, rozhodli jsme se správně.


Petr Mašek
Realitní makléř senior
Bohunka Dvořáková | 12.02.2024

Chci poděkovat panu Maškovi za perfektní přípravu a kompletní zpracování všech potřebných dokumentů, za ochotný a velmi příjemný přístup a pochopení při jednání s naší 95 letou maminkou, pro kterou byl prodej zahrady po 60 letech srdeční záležitost. Děkujeme a všem doporučuji.


Denisa Havlíková
Realitní makléř senior
Ondra Jelínek | 10.02.2024

Doporučuji! Profesionální přístup, okamžité a vstřícné jednání. Vše proběhlo bez problému.

 

 


Jana Mikšánková
Wealth Advisory makléř
Kristýna Zonková | 09.02.2024

Kontakt na paní Mikšánkovou jsme dostali od našeho kamaráda, tedy na doporučení. A jsme moc rádi, že se tak stalo. 

Jednalo se o prodej bytu v centru Prahy. Situace s prodejem byla komplikovaná, vzhledem k našemu dlouhodobému pobytu v zahraničí. To ale nebylo pro paní Mikšánkovou vůbec žádným problémem a všechny potřebné dokumenty a podklady pro prodej bytu byla schopna vyřídit a připravit sama.

Inzerát byl podán rychle a byl velmi pěkně udělaný, i přesto že byt nebyl nově zrekonstruován, a tedy ne v úplně reprezentativním stavu. 

Paní Mišánková je velmi profesionální a zkušená realitní makléřka. Spolupráce s ní byla skvělá, efektivní a převyšovala všechna naše očekávání od realitního makléře. Všechny naše potřeby a požadavky byly splněny ještě dříve než se o ne požádalo.


Dušan Knapík
Realitní makléř senior
Petr Jak | 08.02.2024

Musím ocenit zejména p. Knapíka, který nám pomohl, osvětlil různé věci a hlavně k nám měl milý a upřímný přístup a toho si cením nejvíce. Určitě budu doporučoval dál a kdybych měl řešit reality obrátím se určitě na něho.


Dušan Knapík
Realitní makléř senior
Jana Beskydová | 08.02.2024

Prohlídka nemovitosti s makléřem Dušanem Knapíkem byla velmi příjemná. Obdržela jsem hodnotné informace a neměla jsem pocit, že by mi byly informace zatajovány, spíš naopak. Vše jsem viděla, tak jak je, byly mi ukázány klady i zápory, ale také možnosti rekonstrukce objektu. Doporučuji 5/5.


Dušan Knapík
Realitní makléř senior
Jana Lebdušková | 08.02.2024

Prodávali jsme starý dům, prodej vedl pan Sedlak. Už při první schůzce jsme věděli, ze to je ten pravý odbornik pro nás dum, který měl v historii spoustu nevyresenych problémů. Nebylo vůbec jednoduché, z našeho pohledu, rozklicovat potřebné doklady. Postupně jsme se setkávali s dalším pracovníkem firmy, panem Knapíkem, který s nami všechny doklady dotáhl k dokonalosti. Dům byl prodán ve velmi krátké době. S firmou jsme byli velice spokojeni, rozhodli jsme se správně.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 667 nalezených.