šipka Realitní makléř


Jiří Máca
Realitní makléř senior
Dana Nováková | 18.07.2024

„Naprostá spokojenost, rychlost, vše bez problémů a hlavně makléř byl ochotný, usměvavý v každém ohledu příjemný. Opravdu dobrý pocit a jak jsem již uvedla naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit.“


Petr Mašek
Realitní makléř senior
Křivánek | 07.07.2024

Veškerá komunikace proběhla v naprostém pořádku. Jak se co domluvilo, tak to i proběhlo. S panem Maškem se vždy skvělě jednalo a tímto bych mu chtěl poděkovat za vstřícnost, ochotu a lidský přístup.


Jana Mikšánková
Wealth Advisory makléř
Michal V. | 01.07.2024

S paní makléřkou byla výborná spolupráce. Jako kupující jsem měl spoustu otázek a líbilo se mi, že na většinu z nich věděla hned odpověď a pokud odpověď neznala, tak ji dokázala zjistit nebo získat požadované dokumenty.


Jan Ondrák
Realitní makléř
Ludmila Štěpánová | 19.06.2024

Dobrý den, byli jsme s bratrem velmi spokojeni s panem Janem Ondrakem při prodeji nemovitosti.Skvelá domluva,ochota i zkušenosti p.Ondráka nás ujistili,že jsme v dobrých rukou. Moc děkujeme


Jan Ondrák
Realitní makléř
Matěj Novotný | 19.06.2024

Spolupráce s p. Ondrákem byla výborná! Profesionální přístup, výborný přehled o trhu. Mohu doporučit


Petra Biberlová
Realitní oblastní ředitel
Zdeňka | 19.06.2024

S prací P. Dočekalové jsme byli velmi spokojeni. Vše proběhlo jak mělo, navíc rychle a s úsměvem. Vřele doporučujeme......a děkujeme.


Petra Biberlová
Realitní oblastní ředitel
Václav Šnábl | 19.06.2024

Moc si ceníme velice profesionální práce a zároveň skvělého osobního přístupu realitní makléřky paní Biberlové. Nemovitost pronajala rychle a spolehlivě. Můžu jen doporučit.


Jan Ondrák
Realitní makléř
Petr | 19.06.2024

Naprosto perfektní přístup, dostatek informací o probíhajícím prodeji, vyzdvihuji profesionální a vlídné jednání Bc. Jana Ondráka který navíc disponuje širokými znalostmi z oboru!!!


Denisa Havlíková
Realitní makléř senior
Lucie Kloučková | 13.06.2024

Denisu Havlikovou vřele doporučuji. Pomáhala nám s prodejem bytu a byla velmi profesionální, efektivní a ještě vždy usměvavá a v dobré náladě. Takhle si práci realitního agenta představuji. Velké poděkování a pochvala!


Denisa Havlíková
Realitní makléř senior
Marek Jankovský | 13.06.2024

Vřele doporučuji! Profesionální jednání a příkladný přístup.Pronájem proběhl hladce, ještě jednou díky.


Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
Jaroslav Kozák | 05.06.2024

Děkuji p.Kubickovi za perfektní spolupráci a prodeje naší nemovitosti.Dovedl vše do zdárného konce a tímto mu za to děkujeme.Jeste jednou veliké díky.


Martin Vojta
Realitní makléř senior
Tomáš Strnad | 03.06.2024

Velké poděkování panu Vojtovi za kompletní přístup k prodeji mé nemovitosti. Od začátku jednal velice profesionálně. Děkuji za vstřícnost a snahu najít nejlepší možný způsob prodeje, což se nakonec podařilo. Veškerá jednání proběhla v příjemné atmosféře s viditelnou snahou pana Vojty o úspěch obchodu v podstatě pro všechny strany. Díky jeho aktivitě a flexibilitě  od počátku, v průběhu jednání a ve finále i poprodejních službách jsem spokojen s průběhem a výsledkem. Ještě jednou děkuji. Tomáš S.


Jana Mikšánková
Wealth Advisory makléř
Tomáš Jukl | 28.05.2024

Zdravím všechny, recenze skoro vůbec nedávám, tohle, tohle může být moje 5-6 v životě. S paní Mikšánkovou jsem se ale rozhodl udělat vyjímku. V realitách se pohybuji cca 4-5 let a mám zkušenost s desítkami realitáků, takže moje recenze může být opravdu adekvátní. Moje práce spočívá v koupi starého bytu, rekonstrukce a následný prodej. Snažím se snižovat cenu u nemovitosti před nákupem, paní Mikšánková se ale nenechala a pro prodávající byla dost nekompromisní, protože věděla že byt má hodnotu kterou stanovila. Já to moc dobře věděl a byt od paní Mikšánkové koupil i tak, následný servis paní Mikšánková zvládla skvěle. Od kupní smlouvy, ověření podpisů, katastru atd. Mohu paní Mikšánkovou doporučit jak pro kupující, tak pro prodávající stranu. Rychlá, efektivní, vtipná, milá. Dneska už se nevidí moc kvalitních lidí co svojí práci dělá opravdu dobře. Takže proto je tohle jedna z mých 5-6 recenzí.


Jana Mikšánková
Wealth Advisory makléř
Ota Heltzel | 24.05.2024

Rád bych poděkoval paní Ing. Janě Mikšánkové za profesionální přípravu i za samotné zajištění hladkého průběhu prodeje mého rodinného domu.

Po celou dobu spolupráce působila paní Mikšánková jako vynikající realitní makléřka, znalá finanční a realitní specialistka, byla velmi ochotná, proklientská. Jakékoliv, někdy i složité  odborné dotazy, výborně, rychle a komplexně zodpověděla.

Jsem spokojený klient a ten se většinou vrací.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 654 nalezených.