šipka Realitní makléř

Matěj Hladík
Realitní makléř
Jan Schneiderwind | 12.04.2024

Pan Hladík z realitní kanceláře Swiss Life Select byl skvělým prostředníkem při pronájmu našeho bytu. Jeho profesionální a vstřícný přístup nám pomohl najít vhodného nájemníka, který splňuje naše požadavky a kritéria. Pan Hladík projevil vysokou míru komunikace a efektivity při jednání s potenciálními nájemníky, což vedlo k rychlému uzavření nájemní smlouvy bez komplikací. Jsme velmi spokojeni s jeho službami a rozhodně bychom ho doporučili každému, kdo hledá spolehlivého a profesionálního realitního makléře.


Kateřina Kuhnová
Samostatný realitní makléř
Tereza Texlová | 09.04.2024

Velmi děkujeme paní Kuhnové za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho bytu. Její služby byly nadstandardní nejenom po profesionální stránce, ale i po té lidské. Komunikace s ní byla vždy rychlá a efektivní, což zajisté přispělo tomu, že byt byl prodán v rekordním čase a za námi požadovanou cenu. Paní Kuhnová při prodeji zajistila kompletní servis od začátku až do úspěšného konce a vždy nám pouze přesně řekla, co máme my udělat. Neměli jsme tedy s ničím starosti a pouze sledovali, jak vše hladce plyne. S její práci jsme byli opravdu velmi spokojeni a její služby doporučíme všem, kdo hledají spolehlivého a kvalitního realitního makléře. Ještě jednou děkujeme


Kateřina Kuhnová
Samostatný realitní makléř
Marie Tommová Vávrová | 09.04.2024

Děkuji paní Kateřině Kuhnové za její profesionální jednání. Je příjemná a ochotná Vám vše i několikrát vysvětlit. Provede vás prodejem Vaší nemovitosti v klidu a v pohodě. Určitě jsem si zvolila dobře. Děkuji 


Kateřina Kuhnová
Samostatný realitní makléř
Marie Pohlová | 09.04.2024

Paní Kuhnová je velmi spolehlivá, přátelská a přímá. Spolupráce s ní byla na vysoké úrovni, byli jsme velmi spokojeni s průběhem prodeje bytu i rychlostí prodeje.


Jana Mikšánková
Wealth Advisory makléř
Martin Svoboda | 08.04.2024

Velice děkuji za Vaši pomoc při pronájmu mého bytu na Žižkově, který se uskutečnil v průběhu minulého měsíce. Velmi si vážím Vaší iniciativy a schopnosti vše dokonale zařídit, zorganizovat a hlavně dotáhnout po formální stránce do konce. Zároveň je pro mě, jako pronajímatele, velkou úlevou, že dokážete veškeré administrativní věci včetně převodu plynu a elektřiny zařídit a převést na nového nájemníka.
S Vašimi službami jsem již poněkolikáté maximálně spokojen a budu je určitě využívat i nadále.


Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
Michal Vašíček | 05.04.2024

Rád bych touto cestou vyjádřil poděkování panu Kubíčkovi za odvedenou práci při zprostředkování prodeje bytu na adrese Prokopa Velikého v Kolíně. S průběhem prodeje jsme byli spokojeni.


Dušan Knapík
Realitní makléř senior
Magdalena Štefková | 14.03.2024

Chci poděkovat panu Dušanu Knapikovi za profesionální přístup ohledne prohlídky nemovitosti.Nemovitost sháním delší dobu a setkala jsem se as s pěti makléři. Byla jsem milé překvapená s pozitivním vystupováním,bez zbytečných přikras a omáček okolo.Je vidět,že je to muž na správném místě. Mohu vřele doporučit!


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Kateřina Fantíková | 14.03.2024

Děkuji panu Revendovi za profesionální, milé a přátelské jednání. Během celého procesu koupě bytu byl vždy k dispozici a ochotně pomohl i nad rámec svých povinností. Ráda se na něj opět obrátím, pokud budu potřebovat další pomoc s nějakou nemovitostí.


Petr Mašek
Realitní makléř senior
Kateřina Marousková | 13.03.2024

Velké poděkování panu Petru Maškovi za perfektní služby při pronájmu našeho bytu. Vše proběhlo rychle a profesionálně. Oceňujeme i příjemné a vstřícné chování. Pronájem proběhl bez komplikací a k naší naprosté spokojenosti, vše bylo stoprocentní, jak příprava dokladů, tak samotný výběr nájemce.


Jana Jandová
Samostatný realitní makléř
Jana Štruncová | 07.03.2024

Paní Jandová se prodeji naší nemovitosti věnovala opravdu nadstandardně, ochotně řešila naprosto vše, co s prodejem souviselo i vzdáleně a k naprosté spokojenosti obou stran. Svým profesionálním přístupem nás přesvědčila, že využít služeb realitního makléře byl správný krok, neboť celý prodej, veškerý kontakt s úřady, zákazníky a řešení jejich požadavků probíhalo bez prodlev, okamžitě a bez nutnosti naší přítomnosti. O všech krocích jsme byli vždy včas informováni a seznámeni s dalším postupem. Pokud chcete prodávat vaši nemovitost naprosto bez starostí, vřele Vám realitní makléřku paní Janu Jandovou doporučuji. Své práci rozumí, je velice ochotná a vstřícná. Chtěla bych jí moc poděkovat za veškerý čas, který nám věnovala a popřát mnoho spokojených klientů.


Václav Jančík
Realitní oblastní ředitel
Zuzana Obstová | 04.03.2024

Chtěli bychom poděkovat panu Václavu Jančíkovi za jeho skvělou práci při prodeji našich pozemků. Je to skvělý profesionál, člověk na svém místě, ochotný se vším pomoci v jakoukoliv denní hodinu. Často nám pomohl i nad rámec svých povinností. Můžeme ho jenom doporučit.
 


Jana Jandová
Samostatný realitní makléř
Jiřina Matýsová | 27.02.2024

S paní Janou Jandovou spolupracuji již několit let, vždy jsem byla velice spokojena s jejím lidským a profesionálním přístupem , ať to byl prodej nemovitosti, či pronájem bytu. Mohu vřele doporučit, pro její profesionalitu, dochvilnost, milé jednání a perfektní vyřizování dané věci. Tímto za vše děkuji a doporučuji.


Denisa Havlíková
Realitní makléř senior
Mudrochová Olga | 22.02.2024

S paní Havlíkovou bylo úžasné spolupracovat. Vřele doporučuji všem kdo se na ní obrátí. Její práce je precizní, vždy se na ni dá spolehnout. Vyznačuje se úžasným přizpůsobením pro své klienty. Měla jsem možnost s ní spolupracovat při prodeji dvou nemovitostí a pokaždé jsem si spolupráci nemohla více vynachválit. Děkuji za tu možnost. Všem vřele doporučuji. 


Miloš Sedlák
TOP realitní makléř
Jaroslava Hudáková | 17.02.2024

S panem Sedlákem skvělá spolupráce, profesionální přístup. Prodej dopadl na výbornou.


Miloš Sedlák
TOP realitní makléř
Vadim Bublikov | 17.02.2024

S Top konzultantem panem Milošem Sedlákem jsem velice spokojen. K dané nemovitosti jsem dostal dostatek informací, včetně velice dobře popsaného harmonogramu celého procesu, který byl následně dodržen. S celkovou organizací a přípravou smluvní dokumentaci jsem byl také spokojen, proběhlo to všechno v pořádku. Určitě bych pana Sedláka doporučil, byl ochotný, sympatický a velice vstřícný.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 667 nalezených.