Swiss Life Select Reality patří mezi největší realitní společnosti na českém trhu. Profesionalita, individuální přístup a zejména spokojenost každého klienta je pro nás samozřejmou prioritou.

Swiss Life Select Reality jako dceřiná společnost finančně-poradenské firmy Swiss Life Select a.s. poskytuje unikátní spojení realitních služeb a komplexního finančního servisu včetně správy klientského majetku.

Švýcarská finanční skupina Swiss Life, jejíž jsme součástí, je předním poskytovatelem finančních a realitních řešení v Evropě. Spravujeme aktiva v hodnotě přesahující 240 mld. Švýcarských franků (CHF) a našich 17 000 profesionálních konzultantů se stará o finance více než 4 milionů klientů a to vše s tradicí sahající 165 let do historie.

Skupina Swiss Life se na celoevropském trhu velmi aktivně zabývá realitním byznysem a její pozici absolutního lídra v sektoru investic do nemovitostí potvrdil v roce 2023 i zisk ocenění Real Asset Manager of the Year 2023. Jednou z významných akvizic je například historická budova obchodního domu Manor v Curychu, která po renovaci ponese jméno Swiss Life Brannhof. Dalším zajímavým vlastnictvím je 49% podíl na obchodní pasáži The Circle na letišti v Curychu. Jméno Swiss Life nese také v roce 2022 dokončená největší švýcarská moderní víceúčelová hala Swiss Life Arena v Curychu s kapacitou 12 000 diváků.

Transparentnost a důvěryhodnost transakcí Swiss Life Select Reality zaštiťuje svým dohledem nezávislá auditorská firma PwC.
Fakturační údaje:
Swiss Life Select Reality s.r.o., IBC, Pobřežní 620/3, 186 00 Praha 8
IČO: 02147769, DIČ: CZ02147769
Zápis v obchodním rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 216200

Správnost našich účtů si můžete ověřit

Protože dbáme na bezpečnost všech transakcí a maximální transparentnost, připravili jsme pro vás možnost porovnat si správnost našich účtů, které jsou uvedeny ve zprostředkovatelské nebo rezervační smlouvě.

Účty uvedené v těchto dokumentech, jež jsme pro vás vypracovali se musí shodovat s účty níže uvedenými. Za správnost účtů uvedených na našich webových stránkách ručíme.

V případě, že zjistíte nesrovnalosti v účtech uvedených v dokumentech a na našich webových stránkách, kontaktujte nás neprodleně na telefonním čísle +420 800 77 55 77 nebo na e-mailu info-reality@swisslifeselect.cz.

Provozní účet: 5041004684/5500
Rezervační účet: 5001117772/5500, 8203925616/2700

Potvrzení pojištění odpovědnosti naleznete ZDE.

V případě poskytnutí realitní úschovy finančních prostředků je v souladu se zákonem o realitním zprostředkování přidělován pro každý obchodní případ samostatný úschovní účet. Pro ověření správnosti takového úschovného účtu si vyžádejte od svého realitního makléře potvrzení naší společnosti.

ruky

DŮVĚRYHODNOST

U Swiss Life Select Reality se vždy můžete spolehnout na seriózní jednání a proklientský přístup. Postupy v naší firmě kontroluje nezávislá auditorská firma.

hodiny

VYSOKÁ KVALITA

Jsme si vědomi skutečnosti, že poskytujeme službu a s touto myšlenkou dlouhodobě pracujeme. Právě kvalitní vzdělávání makléřů, propracovaný marketing, široká inzerce nemovitostí a odborné poradenství při tvorbě smluvní dokumentace je to, co nás řadí mezí špičkové realitní společnosti na trhu.

hvězda

DOBRÉ JMÉNO

Spolehlivost představuje základ úspěchu. Zaměstnáváme ty nejlepší ve svém oboru a neustále pracujeme na upevnění dobrého jména značky.

šipka

LIDSKÝ PŘÍSTUP

Snažíme se, aby se každý náš klient cítil při prodeji nebo koupi nemovitosti komfortně. Pečlivě a srozumitelně vysvětlujeme veškerá úskalí, která se při prodeji nebo koupi nemovitosti mohou objevit.

Spolupracovat s námi

Kontaktujte nás

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.