Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej bytu 3+1 67 m2 Ctěnická, Praha

Prodej bytu 3+1 67 m2 Ctěnická, Praha

Užitná plocha: - Číslo podlaží:- Číslo zakázky: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Vlastnictví: -
Zařízeno: -
Počet podlaží celkem: -
Číslo podlaží: -

Máme pro Vás jedinečnou nabídku! Tento prostorný byt 3+1 se nachází na adrese Ctěnická v klidné části Prahy Prosek. Byt se nachází ve třetím patře bytového domu, který prošel rekonstrukcí. Objekt má výtahem, což zaručuje pohodlný přístup k jednotlivým bytům. Tato nemovitost je ideálním řešením pro ty, kteří hledají prostorný domov. Byt je v původním stavu a je tak vhodný ke kompletní rekonstrukci, můžete tedy byt přizpůsobit Vašim požadavkům a představám. Celkově je dům situován v blízkosti parku Přátelství, což je ideální místo pro odpočinek a procházky. Pro rodiny s dětmi jsou v okolí dostupné dětská hřiště, což je skvělý bonus pro ty, kteří mají malé děti. Tato lokalita nabízí výbornou dostupnost k metru, zastávkám autobusu a veškerým potřebným obchodům.

V inzerci je použita vizualizace možného budoucího řešení, nejedená se o aktuální stav bytu.

V případě dalších dotazů nebo domluvení prohlídky mě kontaktujte, realitní makléř Milan Kaňkovský. Financování bude zajištěno hypotečním specialistou.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky