šipka Realitní makléř

Milan Kaňkovský
TOP realitní makléř
Tomáš Vondrák | 10.06.2021

Na pana Kaňkovského jsem dostal kontakt od paní Kadlečkové, která mě FinCentrem „infikovala“ a od té doby vše, co zvládne FinCentrum, FinCentru přenechávám. Je plno oblastí, ve kterých nemám přehled a vzdělání, proto radši přenechávám profesionálům a jedním z nich je samozřejmě Milan Kaňkovský jako realitní makléř. Vždy jsem měl za to, že makléř musí působit jako vyčůraný kravaťák a zde jsem tvrdě narazil, když se přede mnou zjevil bez prominutí „týpek“, vesele, ale elegantně oblečený s podobným humorem jako mám já. Na začátku jsme si jasně řekli, co jak bude a nakonec vše tak i bylo, dá se říct přesně na den. Milana jsem během prodeje zasypával svými "negramotnými" dotazy, na které mi trpělivě odpovídal a prý jsem se nemusel ani cítit trapně :). Když jsme si naposledy podávali pravou ruku, sdělil jsem Milanovi, že je škoda, že neprodávám nemovitosti každý měsíc, že to byla super zkušenost. Nerad bych na něco zapomněl, ale za mě další skvělá zkušenost s FinCentrem, Milan opět člověk na svém místě, kdy svým přístupem mě i motivoval k tomu, abych spolupracoval aspoň z půlky tak skvěle jako on.


Milan Kaňkovský
TOP realitní makléř
Jana Zíková | 19.03.2021

Chtěla bych poděkovat realitnímu makléři panu Milanovi Kaňkovskému za prodej našeho domu v Libkovicích pod Řípem.Byli jsme velice spokojeni s jeho ochotou, milým a profesionálním jednáním.Děkujeme.


Milan Kaňkovský
TOP realitní makléř
Hanna Maderych | 30.11.2020

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za skvělou práci a velice profesionální přístup p. Milána Kaňkovského, který nám pomohl koupit byt v Praze 10, ul. Livornská 428. My jsme byli úplně spokojený s panem makléřem, vždy rychle reagoval na naše dotazy, vše pěkně vysvětlil. Mockrát Vám děkujeme a určitě ho doporučujeme jako specialistů v této oblasti.


Milan Kaňkovský
TOP realitní makléř
Šárka Grygarová | 26.11.2020

Ráda bych se podělila o svou recenzi na pana Milana Kaňkovského, který byl velmi vstřícný a jednal velmi korektně a profesionálně. Spolupráce bez problému a vřele doporučuji ostatním klientům.


Milan Kaňkovský
TOP realitní makléř
Josef Veselý | 08.09.2020

Chtěl bych velice pochválit práci pana Milana Kaňkovského, který se staral o prodej mého domu ve Vlíněvsi. Myslím si že tento prodej se ve vaší společnosti jednou stane vtipnou legendou, protože došlo ke mnoha chybám na straně mě banky, která nejen že špatně vycislila cenu doplatku moji hypotéky, ale v zápěstí ještě zapomněli posla kvitanci že byla uhrazena. Naštěstí za velké pomocí a podpory pana Kaňkovského jsme to datahli do vítězného konce.


Milan Kaňkovský
TOP realitní makléř
p. Kremláček | 06.08.2020

S panem Kaňkovským byla výborná spolupráce. Děkuji. 


Milan Kaňkovský
TOP realitní makléř
Jiří Trojánek | 22.06.2020

Dovolte mi, abych touto cestou poděkoval panu Kaňkovskému, který realizoval prodej mé nemovitosti v Teplicích. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, vysokou operativnost a především i jistou dávku empatie. Spolupráce s panem Kaňkovským byla na vysoké úrovni, což dotvrzuje samotný prodej. Přeji všem a především panu Kaňkovskému mnoho pracovních úspěchů a více spokojených zákazníků.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–7 z celkem 7 nalezených.