Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Ústecký kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²
šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stav objektu:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Prodej komerčních prostor Děčín

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej restaurace 1000 m2, Jeníkov Prodej restaurace 1000 m2, Jeníkov Prodej restaurace 1000 m2, Jeníkov Prodej restaurace 1000 m2, Jeníkov Prodej restaurace 1000 m2, Jeníkov Prodej restaurace 1000 m2, Jeníkov Prodej restaurace 1000 m2, Jeníkov Prodej restaurace 1000 m2, Jeníkov Prodej restaurace 1000 m2, Jeníkov Prodej restaurace 1000 m2, Jeníkov

Prodej restaurace 1000 m2, Jeníkov

Užitná plocha:1300 m2

Představujeme vám nemovitost, která nabízí obrovský potenciál pro provozování restaurace s možností bydlení a stávající zavedenou klientelu. Zavedený hostinec u Lípy, v malebné obci Jeníkov v okrese Teplice, spadající do Ústeckého kraje. Restaurace se nachází v turistické lokalitě Českého středohoří na hlavní trase z Teplic na jezero Barbora a přilehlé golfové hřiště, na cyklotrase. Jedná se o prodej multifunkčního objektu se zahradou a venkovním zázemím. Objekt se nachází centru obce a byl rekonstruován v roce 2006. V přízemí objektu je zařízená restaurace s venkovními terasami s dřevěnou pergolou. Budova disponuje vstupní chodbou, vnitřními prostory restaurace s barem, sociálním zařízení pro dámy a pány, v části objektu za barem se nachází zázemím pro obsluhu, zařízená kuchyně a vstup do sklepa. Objekt má dva vstupy – ze silnice a z terasy. V další části přízemí se nachází vybavený obchod s pultem - cukrárna. V 1. patře je taneční sál s barem a sociálním zařízením. Zde je navržen prostor pro bydlení v dispozici 3+KK - rekonstrukce nutná. Půdní prostory lze rekonstruovat na půdní vestavbu. Objekt nabízí široké využití s možností vytvoření ubytovacích kapacit pro penzion, či bytových jednotek. Podlahová krytin dřevěná podlaha a keramická dlažba. Vytápění je ústředním topením plynovým kotlem. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod a kanalizaci. Možnost parkování před objektem, v zahradě vedle objektu jsou 2 parkovací stání. Vzhledem k vybudovanému venkovnímu zázemí, vybavení velkým sálem odděleným od restaurace je tato nemovitost předurčená k provozování i více akcí najednou – např. svatby, srazy, školení, setkání apod. Poloha objektu přímo na hlavní trase vedoucí k golfovému hřišti a jezeru Barbora je vyhledávaným místem pro rekreaci a oblíbenou destinací místních obyvatel i turistů, což zajišťuje vysokou návštěvnost. Tento objekt nabízí skvělou příležitost pro podnikatele hledající kombinaci podnikání a bydlení na jednom místě.

Více informací

6 990 000 Kč

Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem

Prodej činžovního domu 268 m2 Stará, Ústí nad Labem

Užitná plocha:268 m2

Prodej bytového domu v centru Ústí nad Labem s užitnou plochou cca 268 m² a zahradou o rozloze 524 m² V zastoupení majitele nabízíme k prodeji bytový dům v centru Ústí nad Labem. K dispozici jsou 4 bytové jednotky, 1 nebytový prostor, garáž a zajímavý a prostorný sklep. Bytový dům je umístěn v obytné zástavbě ve Staré ulici, cca 400 m od hlavní obchodní třídy Masarykova. K domu patří pěkná zahrada o rozloze 524 m² s úchvatným výhledem na město (hrad Střekov). Dům je podsklepený 87 m², v 1. NP je vlevo byt o dispozici 1+1 s koupelnou a WC (43 m²), vpravo nebytový prostor, v 2. NP se nacházejí dva byty vlevo byt 2+1 (53 m²), vpravo byt 1+1 (39 m²), Ve 3. NP je pouze jeden rozlehlý byt 3+1 (83 m²). Bytový dům je napojený na veškeré sítě včetně plynu. Vytápění domu je zajištěno lokálním plynovým kotlem. V docházkové vzdálenosti jsou obchody, restaurace, zastávky MHD, školská a zdravotnická zařízení. Z Ústí nad Labem je to cca 60 minut do Prahy a cca 45 minut do Drážďan. Aktuálně jsou všechny bytové jednotky pronajaty. Dům lze částečně zrekonstruovat a poté prodat po jednotlivých bytových jednotkách, čímž je možné realizovat zisk. Jedná se o velmi výhodnou investiční příležitost. Pokud chcete pořízení financovat úvěrem, s jeho vyřízením vám rádi pomůžeme.

Více informací

Info o ceně u RK


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.