Prodej stavebního pozemku 536 m2 Svatopluka Čecha, Chlumčany

Plocha celková: 536 m2 Číslo zakázky: 22537
Název: Prodej stavebního pozemku 536 m2 Svatopluka Čecha, Chlumčany
Info o ceně u RK
Adresa: Svatopluka Čecha, Chlumčany
Datum aktualizace: 18.06.2024
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody: Místní zdroj
Celková plocha: 536 m²

Nepromeškejte tuto jedinečnou příležitost prodeje tohoto krásného pozemku o výměře 536m2 ve velmi klidné části obce Chlumčany. Samotný pozemek se nachází v tiché a malebné lokalitě, která nabízí klid a soukromí, a přitom je velmi dobře dostupný. Právě zde můžete realizovat své sny o rodinném bydlení v kombinaci moderního života v klidném venkovském prostředí.
Dle územního plánu je pozemek vedený v plochách k bydlení v rodinných domech. Pozemek je zcela oplocený, přípojka na elektřinu je hned na hranici pozemku a studna (vrt 35 m hluboký) se nachází přímo na pozemku a zajišťuje tak dostatek vody.
Na pozemku se nachází také útulná chatička, která poskytuje základní zázemí pro víkendové pobyty při budování vlastního bydlení.

Chlumčany nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně školky, školy, kavárny, obchodů a zdravotnické služby. Doprava do Plzně je možná autem, autobusem, ale i vlakem.

Chcete-li nákup pozemku a následnou výstavbu rodinného domu realizovat prostřednictvím úvěru, nabízíme Vám možnost vypracování nezávislého návrhu financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Swiss Life Select klientům poskytuje poradenské služby na nejvyšší úrovni v oblasti finančního plánování, investování, správy majetku, finančního zajištění na stáří, pojištění či financování bydlení. Se vším Vám velmi rádi poradíme.

Zkrátka nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte se podívat osobně, velmi ráda Vás provedu.

Zástavba Obytná
Umístění Okraj obce
Zdroj vody Místní zdroj
Elektřina 230V, 400V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Celková plocha 536 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky