Prodej stavebního pozemku 420 m2, Mělník

Plocha celková: 420 m2 Číslo zakázky: 22420
Název: Prodej stavebního pozemku 420 m2, Mělník
Celková cena: 1 749 000 Kč
Adresa: Mělník
Datum aktualizace: 12.06.2024
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody: Místní zdroj
Celková plocha: 420 m²

Mám pro Vás nabídku, které neodoláte! Na prodej je krásný pozemek vhodný ke stavbě domu, rekreační stavby nebo jen zahradničení. Situovaný je mezi ulicemi Nad Drahou a Na Průhoně na Mělníku.

Tento pozemek o rozloze 420 m2 je řazen dle územního plánu do všeobecného obytného území a je možné zde umístit rodinný dům, rekreační stavbu nebo Vám pozemek může poskytnou dostatek prostoru pro realizaci Vašich zahrádkářských snů. K dispozici je studna a připojení k elektrické síti. Součástí pozemku je i zděný zahradní domek s výměrou 12 m2.

Mělník je městem s bohatou historií a okouzlujícím prostředím, které nabízí ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Tato lokalita je skvělou volbou pro ty, kteří touží po spojení s přírodou a klidným životním stylem.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vlastnit vlastní kousek přírody uprostřed města. Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě kontaktujte. Realitní makléř Milan Kaňkovský.


V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Zdroj vody Místní zdroj
Elektřina 230V, 380V
Celková plocha 420 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky