Prodej stavebního pozemku 1459 m2, Mostek

Plocha celková: 1459 m2 Číslo zakázky: 21858
Název: Prodej stavebního pozemku 1459 m2, Mostek
Celková cena: 1 990 000 Kč
Adresa: Mostek
Datum aktualizace: 17.01.2024
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana: Ochranné pásmo
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 1459 m²

!Výrazná sleva 500 000,- Kč ze 17.1.2024!

Zasíťování na hranici pozemku, vyřešený sjezd, jasný územní plán s možností výstavby rodinného domu a projekt veškerých ochranných pásem, přípojek a možností zastavitelnosti pozemku, který Vám usnadní celý proces. Tak to je naše "all inclusive" nabídka stavebního pozemku v obci Mostek, na kterém už příští rok může stát Váš dům snů.

Rovinatá parcela se nachází mezi stávající zástavbou rodinných domů u hlavní, ale málo frekventované silnice č. 325. Vede tudy chodník do centra obce, kde naleznete obchody se smíšeným zbožím, mateřskou a základní školu, krásné fotbalové hřiště, dětská hřiště, autobusové nádraží a to vše pár minut pěší chůze od domu/pozemku. Větší obce v dojezdové vzdálenosti do 20 minut jsou Dvůr Králové nad Labem, Hostinné, Nová Paka, dále jsou pak Hořice, Trutnov, Vrchlabí a celé Krkonoše.

Na pozemek svítí celý den slunce a je kryt lesem ze severní strany (ochranné pásmo lesa je v projektu řešeno). V části mezi domem a lesem pak budete mít prostor pro krásnou, velikou a soukromou zahradu. Ve vizualizaci přikládáme nejsnazší řešení situace domu vzhledem k přípojkám a využití co největší plochy zahrady pro Váš volný čas.

O kupní ceně můžeme dál jednat, Vy pokud máte zájem, se hlavně ozvěte a poradíme se, jak nejlépe financovat koupi pozemku a stavbu domu a já Vás ráda v součinnosti s kolegou, finančním specialistou společnosti Swiss Life Select, provedu celým procesem.

Těším se na Vás, jak my místní říkáme, na Mostkách. Vaše certifikovaná realitní makléřka, Kateřina Kuhnová, Swiss Life Select Reality.

Zástavba Obytná
Ochrana Ochranné pásmo
Umístění Klidná část obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 380V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Šířka 25 m
Délka 61 m
Celková plocha 1459 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky