šipka Realitní makléř

Kateřina Kuhnová
TOP realitní makléř
Tereza Texlová | 09.04.2024

Velmi děkujeme paní Kuhnové za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho bytu. Její služby byly nadstandardní nejenom po profesionální stránce, ale i po té lidské. Komunikace s ní byla vždy rychlá a efektivní, což zajisté přispělo tomu, že byt byl prodán v rekordním čase a za námi požadovanou cenu. Paní Kuhnová při prodeji zajistila kompletní servis od začátku až do úspěšného konce a vždy nám pouze přesně řekla, co máme my udělat. Neměli jsme tedy s ničím starosti a pouze sledovali, jak vše hladce plyne. S její práci jsme byli opravdu velmi spokojeni a její služby doporučíme všem, kdo hledají spolehlivého a kvalitního realitního makléře. Ještě jednou děkujeme


Kateřina Kuhnová
TOP realitní makléř
Marie Tommová Vávrová | 09.04.2024

Děkuji paní Kateřině Kuhnové za její profesionální jednání. Je příjemná a ochotná Vám vše i několikrát vysvětlit. Provede vás prodejem Vaší nemovitosti v klidu a v pohodě. Určitě jsem si zvolila dobře. Děkuji 


Kateřina Kuhnová
TOP realitní makléř
Marie Pohlová | 09.04.2024

Paní Kuhnová je velmi spolehlivá, přátelská a přímá. Spolupráce s ní byla na vysoké úrovni, byli jsme velmi spokojeni s průběhem prodeje bytu i rychlostí prodeje.


Kateřina Kuhnová
TOP realitní makléř
Zuzana Frimlová | 17.01.2024

Paní Kuhnové se povedl i po půl roce od zadání pronájem kanceláře v naší nemovitosti. Sami jsme zkoušeli různými cestami již přes rok, bez úspěchu. Rádi jsme jí přenechali veškerou agendu a projednání potřebného se zájemcem o pronájem - vše dotaženo do úspěšného konce k naší spokojenosti.


Kateřina Kuhnová
TOP realitní makléř
Anna Bednářová | 17.01.2024

S paní Kateřinou jsme byly moc spokojení, paní je profík,se vším pomůže, poradí, je milá a moc ochotná, skvělá komunikace, mohu doporučit.


Kateřina Kuhnová
TOP realitní makléř
Radek Vítek | 03.11.2023

Jsem rád, že mohu napsat kladnou recenzi na naši realitní makléřku, Kateřinu Kuhnovou, která se ukázala být nejen profesionální, ale také milou, osobitou a vtipnou osobou. Její služby byly prostě úžasné a prodala dům prakticky po pár prohlídkách, ale i samotný proces prodeje od rezervace až po přepis byl jako po másle. Hned od první chvíle, kdy jsme se s Kateřinou Kuhnovou setkali, jsem si uvědomil, že máme tu čest s někým profesně na úrovni. Její příjemný a vstřícný přístup byl osvěžující a udělal celý proces prodeje nemovitosti mnohem snazší. Měl jsem pár pochybností ohledně klasických postojů realitních makléřů, ale paní Kuhnová mi dokázala že nejsou všichni makléři ze stejného těsta, trpělivě mě provedla celým procesem a poskytla mi všechny potřebné informace. Její osobitý a vtipný přístup dodával celé situaci něco navíc. Každé jednání s ní bylo plné úsměvů a skvělé nálady, což není od věci když si představíte jak může být prodej stresující záležitostí. Její schopnost spojit profesionální řešení s přátelským přístupem byla nepřehlédnutelná. Co je nejdůležitější, moje nemovitost byla prodána téměř okamžitě. Paní Kuhnová vše řešila profesionálně sama, což bylo pro mě obzvlášť cenné, protože jsem velmi vytížen. Byl jsem sice zapojen, abych věděl, o co jde, ale nemusel jsem se starat o administrativní záležitosti ani o cokoliv jiného. Její schopnost pracovat tak efektivně byla opravdu obdivuhodná. Paní makléřka pracuje jako by ani nespala. I moje dotazy krátce před půlnocí byly zodpovězeny a vyřešeny s úsměvem. Její oddanost a ochota pomáhat byla neocenitelná. Celkově řečeno, Kateřina Kuhnová je nejen skvělým profesionálem, ale také úžasným člověkem. Její milý a vtipný přístup jí odlišuje od ostatních a dělá z ní skvělou volbu pro všechny, kteří hledají realitního makléře. Jsem jí za všechno vděčný a vřele doporučuji její služby všem, kteří hledají realitního makléře, který dokáže udělat z procesu prodeje nemovitosti příjemný zážitek. Určitě pokud budu v příštích dobách něco kupovat rád bych nemovitost koupil právě od ní.


Kateřina Kuhnová
TOP realitní makléř
Matouš Pořický | 16.10.2023

Služby realitních makléřů jsem nikdy nepotřeboval a tedy jsem doposud měl jisté předsudky o jejich kvalitách a možná i morálních hodnotách:-), což způsobily negativní zkušenosti jiných. Ono to tak bývá, že je slyšet o tom, co se nepovedlo ... Proto chci poděkovat a pochválit práci paní Kateřiny Kuhnové. Z lidského hlediska nás paní Kuhnová mile překvapila svoji bezprostředností a upřímností, kterou jsem v jejím oboru nečekal. A k tomu dokázala přidat nevtíravou profesionalitu, kde pro mne bylo velmi podstatné dodržování zásady jasné a včasné informovanosti v ruku v ruce s rychlou operativností v případě potřeby jakýchkoli změn či potřeby dopřesnění. Paní Kuhnové děkuji a všem ostatním vřele doporučuji její služby.


Kateřina Kuhnová
TOP realitní makléř
Pavlína Bydza | 16.10.2023

Profesionální přístup. Vše proběhlo naprosto v pořádku.


Kateřina Kuhnová
TOP realitní makléř
Stanislav Masár a Kristýna Bártová | 05.10.2023

Realitní makléřka paní Kuhnová, se kterou jsme měli tu čest spolupracovat, nás úplně ohromila svým lidským a zároveň profesionálním přístupem. Již při prvním setkání, které probíhalo při prohlídce domu, jsme cítili, že jsme ve správných rukách. Její zdvořilost a ochota nám vysvětlit každý detail byly neocenitelné. Ale to není vše, co můžeme pochválit. Koupí domu z její nabídky jsme udělali pro obě strany skvělý obchod. Navíc nám pomohla i při prodeji bytu za velmi výhodnou cenu a to v rekordním čase. Její schopnost uzavřít dohodu rychle a efektivně ke spokojenosti stran kupujících i prodávajících je skutečně ohromující. S ní na Vaší straně si můžete být jisti, že dosáhnete vynikajících výsledků. Doporučujeme ji s nadšením každému, kdo hledá spolehlivého a kompetentního realitního makléře. Tímto chceme paní Kuhnové velmi poděkovat za úžasnou spolupráci a budeme vzpomínat na toto období jedině v dobrém a s úsměvem na tváři.


Kateřina Kuhnová
TOP realitní makléř
Miroslav Holubec | 31.08.2023

Kateřina Kuhnová nám byla doporučena několika našimi známými jako velice schopná a ochotná makléřka. Ihned od prvního setkání a po celou dobu realizace prodeje nemovitosti jsme byli velice spokojeni s tím, jak vše organizovala a zvládala veškeré záležitosti. Navíc působí velice mile a ochotně, je to zkrátka sympatická profesionálka. Vřele všem její služby doporučuji. Děkujeme jí za vše a přejeme hodně dalších spokojených potencionálních klientů.


Kateřina Kuhnová
TOP realitní makléř
Michaela Šavelová | 28.07.2023

Děkuji paní Kuhnové za výbornou spolupráci při koupi bytu. Určitě ji mohu doporučit jako spolehlivou, milou a pracovitou osobou na správném místě.


Kateřina Kuhnová
TOP realitní makléř
Ing. Dušan Typlt | 09.05.2023

"S paní Kuhnovou byla od začátku výborná spolupráce, navíc mi pomohla zajistit vyklizení bytu. Doporučuji využít její služeb." Ing. Dušan Typlt


Kateřina Kuhnová
TOP realitní makléř
Jaroslav Záleský | 05.05.2023

Paní Kuhnová odvedla opravdu výbornou práci od začátku až do konce. Byl jsem velmi náročný klient se spoustou požadavků navíc a nic pro ní nebyl problém a se vším si hravě poradila vždy k mé spokojenosti. Děkuji vám ještě jednou za spolupráci. Jste opravdový profesionál na správném místě.


Kateřina Kuhnová
TOP realitní makléř
Martin Gross | 01.03.2023

"Paní Kuhnová je příkladem, že lidskost a profesionalita jdou překrásně skloubit. Velice děkuji za profesionální a milý přístup. Precizně odvedenou práci a užitečné rady nad rámec povinností makléře. Bylo mi potěšením potkat tak skvělého "realiťáka". Moc děkuji."


Kateřina Kuhnová
TOP realitní makléř
Mgr. Daniel Váša | 31.01.2023

Po dvou úspěšných akcích mohu s klidným srdcem dát 5* a budu se těšit na další spolupráci. Je vidět, že si paní Kateřina tím, co dělá, plní sen. Problémy řeší za pochodu a s úsměvem.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 27 nalezených.