Prodej rodinného domu 145 m2, Jihlava

Užitná plocha: 145 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 19039
Název: Prodej rodinného domu 145 m2, Jihlava
Celková cena: 8 710 276 Kč
Adresa: Jihlava
Datum aktualizace: 26.04.2024
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Zástavba:
Typ objektu: Řadový
Typ domu: Patrový
Umístění:

Máte-li v úmyslu pořídit kvalitní bydlení v bezkonkurenční lokalitě v dosahu přírody a v pěší dostupnosti samotného centra města Jihlavy za zajímavých podmínek, zbystřete prosím smysly a čtěte dál.
Představujeme jihlavský projekt Pančava, kde vyrůstá netradiční soubor rodinných řadových domů. Zhotovitel zvolil osvědčený postup „Shell and Core“, kdy bude připravena k převzetí „lepší hrubá stavba“, klient ji převezme, dohotoví sám a po dokončení společnými silami zkolauduje.
Domy budou tedy k převzetí připraveny tak, že zvenku nikdo nepozná, že nejsou dokončené. Budou mít kompletní střechu, fasádu, okna, vevnitř vyzděné příčky, schodiště, budou kompletně napojeny na všechny sítě (kanalizace, voda, elektro, plyn, optický kabel), pozemky budou oplocené, terén upravený, terasy vydlážděné, ulice budou dokončené včetně parkovacích míst, chodníků, veřejného osvětlení, zeleně, míst pro ukládání odpadu, atd. Prostě „skoro“ vše bude hotovo. A pak otevřete vchodové dveře a tam na Vás bude čekat hrubá stavba. Nebojte, nebudete hozeni do vody, dostanete projektovou dokumentaci pro stavební povolení včetně všech řemesel, PENB a oddílový rozpočet, což budou pro Vás vodítka, jak postupovat a kolik by Vás to mělo ve finále přibližně všechno stát. V poslední fázi totiž jenom Vy budete rozhodovat o tom, jaké obklady a sanitu použijete do koupelny a na WC, jakou podlahu položíte do obývacího pokoje, jaké dveře necháte do interiéru osadit apod. A tím si také ovlivníte finální cenu celého domu. Zhotovitel může nabídnout i služby firem z daného prostředí, se kterými jsou dlouholeté zkušenosti, stejně jako stavební dozor, dodavatele materiálu a činností, které běžně zajišťuje a využívá při realizaci svých staveb, a to vše tak a proto, abyste dosáhli co nejlepšího poměru cena/výkon a byli spokojeni s konečným výsledkem.
Jedná se celkem o čtyři typy domů A, B, C a D.
Realizace výstavby bude probíhat postupně.
V případě typu C jsou aktuálně k dispozici 3 parcely - viz. fotografie. Typ C je nadstandardní dům s dvojgaráží. Velikosti parcel nejsou všechny stejné a tak i ceny se od sebe trochu liší. Cena uvedená v inzerci je pro parcelu č. 22.
Další podrobnosti probereme při osobní schůzce.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Novostavba
Typ objektu Řadový
Typ domu Patrový
Počet podlaží objektu 2
Zařízeno Ne
Parkování Ano
Terasa Ano
Sklep Ne
Garáž Ano
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Plocha zastavěná 124 m²
Plocha užitná 145 m²
Plocha pozemku 291 m²
Třída energetické náročnosti budovy B - velmi úsporná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky