Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej rodinného domu 120 m2, Staré Buky

Prodej rodinného domu 120 m2, Staré Buky

Užitná plocha: - Pokojů: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Typ objektu: -
Typ domu: -
Umístění: -

! Rezervováno!

V Podkrkonoší, v malebné obci Staré Buky, 10 minut jízdy autem od Trutnova, pro Vás mám skvělou nabídku.

Pokud preferujete klidné bydlení, procházky přírodou nebo třeba milujete Dolce, kde jste odtud za 10 minut na kole a zároveň nemáte problém dojíždět za prací, určitě oceníte, že zde můžete koupit dům o dispozici 5+kk, 120 m2 obytného prostoru za cenu bytu v panelovém domě na sídlišti v Trutnově.

S občanskou vybaveností obce je to trochu horší a auto se Vám bude určitě hodit, ale třeba do Pilníkova na základní nákupy je to 7 minut.
V Pilníkově je také nejbližší základní škola a ranní autobusové spoje fungují jak na Pilníkov, tak do Trutnova.

Samotný dům je řešený jako řadový a nabízí zázemí velkorysé obývací, jídelní a kuchyňské části situované v patře. Zde se také nachází dětský pokoj, koupelna a hlavní ložnice. V přízemí je vstupní chodba, garáž o 20 m2, technická místnost s elektrokotlem, dále samostatná toaleta s prostorem na pračku a sušičku a další dvě ložnice. Z chodby se dostanete na oplocenou zahradu o zhruba 80 m2, kde určitě využijete možnost letního grilování, zahradničení či prostoru pro dětské vyžití. Určitě se Vám sem vejde i zázemí pro domácí mazlíčky.

Tyto zahrádky patří pozemkovému fondu a majitelé domů je mají ve výhradním využívání díky nájemním smlouvám. Do budoucna bude možné tento pozemek odkoupit. Pokud budete mít zájem o další venkovní prostory, tak nad řadovkami se nachází další pozemky k pronájmu a zde můžete využívat zahradu o obdélníkovém půdorysu o velikosti zhruba 300 m2.

Co se týče stavu domu, byla zde započata rekonstrukce v roce 2014, při ní se vyměnila okna v celém domě a zateplila se fasáda. Další dílčí rekonstrukce se týkaly podlah v patře (rok 2021), koupelny (2017) a kuchyně (2019). V roce 2019 se také řešilo technické vybavení- elektrokotel, bojler na ohřev vody a nová topná tělesa.

Štítek energetické náročnosti budovy (PENB) bude do prodeje zpracován, ale vzhledem k tomu, že aktuální údaj chybí, uvádíme energetickou náročnost budovy G, přestože budova bude mít pravděpodobně lepší posudek díky izolaci.

Pokud byste v dnešní době zvažovali alternativní zdroj topení, tak vězte, že dům má komín a z technické místnosti by bylo možné připravit zázemí například pro kotel na tuhá paliva, bude ale potřeba komín vyvložkovat.

Pokud Vás tento dům zaujal, určitě zavolejte a já Vás zde ráda provedu. Finančním garantem této zakázky je můj kolega, hypoteční a investiční specialista Jan Knapec ze společnosti Fincentrum & Swiss Life Select, který Vám ochotně pomůže najít nejlepší řešení financování koupě nemovitosti.

Budu se na Vás těšit, na viděnou v Horních Starých Bukách, Vaše certifikovaná realitní makléřka, Kateřina Kuhnová.


Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky