Prodej rodinného domu 1000 m2, Hronov

Užitná plocha: 1000 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 19858
Název: Prodej rodinného domu 1000 m2, Hronov
Celková cena: 3 700 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Hronov
Datum aktualizace: 17.10.2023
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Zástavba: Venkovská
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Klidná část obce


Prostorný dům v lůně půvabné krajiny Hronovska uvítá i rodina s více dětmi, která si přeje žít v přírodě a přitom mít vše potřebné na dosah. A třeba i pracovat "z domu". Tato zděná budova stojí v klidném místě ve Velkém Dřevíči, "kde je svět ještě v pořádku". V domě napočítáte šest místností, koupelnu, prádelnu, dílnu, dvě garáže, dva sklepy. Stavba byla vybudovaná ve 30. letech minulého století a dům byl postupně upravovaný v 70. a 90. letech 20. století. Až jej budete procházet, pocítíte, že je průběžně udržovaný. Obklopuje jej zahrada v rovině, kde nebudete rušeni a můžete z ní seběhnout k potoku s dostatečně vysokým a tedy bezpečným korytem.
Zahradu můžete pojmout různě. Vzrostlé stromy nabádají členit ji na odpočinkovou a "pěstitelskou" zónu.

Po vstupu do domu hlavním vchodem vás uvítá větší hala s dřevěným otevřeným schodištěm do mezipatra a prvního patra. Do obytné části v obou patrech proudí dřevěnými třídílnými okny dostatek světla. Vlevo od haly je koupelna, vpravo byt 1+1. Zde se nabízí možnost například vybudovat velký komunikační prostor s kuchyňskou zónou a krbem nebo kachlovými kamny. Místnosti jsou orientované na jih a západ, jsou tedy slunné.

Do stejně velkého prostoru 1+1 v I. patře vystoupáme po schodech a zastavíme v mezipatře, kde můžeme nahlédnout do dvou propojených pokojů, odstíněných od dalšího bydlení. Z chodby je přístup na balkon, kde lze vyvětrat peřiny, nebo sušit prádlo. Je orientovaný na jihovýchod a může být vaší příjemnou pozorovatelnou, protože je z něj nádherný výhled do zahrady a na okolní kopce s pasoucími se ovečkami.

Dům je průchozí do zahrady přízemní halou, kudy se dostanete i do dalších prostor (prádelna, dílna, garáž, sklep). V celém domě je funkční ústřední topení s plynovým kotlem a žebrovými radiátory. Topení a napojení na elektřinu a vodu vám umožní zde hned bydlet a postupně si dům upravovat podle svých potřeb. Celkem tři komíny dávají příležitost vyrábět teplo v jednotlivých „zónách“ různými způsoby vytápění. Stavba je opatřena břízolitovou fasádou. Střecha je funkční, bude však do 10 let vyžadovat rekonstrukci. Je pokryta eternitem, na který je položen asfaltový šindel.

Možná právě váš příští domov stojí v půvabné krajině na dotek vrcholů Broumovska, Podorlicka i Krkonoš, kousek od Babiččina údolí a Rozkoše a pár kilometrů od hranic s Polskem. Je příležitostí pro bydlení a život v přírodě, s možností sklízet plody z vlastní zahrady. Školy, obchod i pošta a hospoda jsou v přímo v obci. Pracovní příležitosti v dosahu. Turistické a cyklistické trasy za humny, rekreační vyžití a rybaření blízko.

V obci je veškerá občanská vybavenost – školka, škola, prodejna, pošta, zastávka autobusu a vlaku. Z měst je blízký Hronov, Náchod, Česká Skalice. Využít můžete i atraktivity v sousedním Polsku – sport, wellness, příroda, nákupy. Autem do Hradce Králové je 40 minut a do Prahy 110 minut (díky dálnici od Hradce do Jaroměře).

Ráda Vás domem provedu. Těším se na vás.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Před rekonstrukcí
Zástavba Venkovská
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Klidná část obce
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rodinný dům
Ochrana CHKO
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Půdní vestavba Ne
Balkón Ano
Plocha balkónu 4 m²
Parkování Ano
Lodžie Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Plocha sklepa 12 m²
Garáž Ano
Plocha garáží 25 m²
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální tuhá paliva, Ústřední plynové
Typ odpadu Septik
Příjezdová komunikace Betonová
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Silnice, MHD
Plocha zastavěná 238 m²
Plocha užitná 1000 m²
Plocha podlahová 300 m²
Plocha pozemku 700 m²
Rok výstavby 1935
Rok rekonstrukce 1990
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky