Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Stavba:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Patro: od
do

šipka Vlastnictví:

šipka Ostatní:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Pronájem bytů Příbram

Přehled Seznam

Řadit od:

Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora

Rezervace

Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora

Užitná plocha: 43 m2 Číslo podlaží: 6

Hledáte hezké a příjemné místo k bydlení nedaleko centra Kutné Hory? Oceníte výbornou dostupnost veškeré občanské vybavenosti? Proto je tady právě pro Vás jedinečná nabídka dlouhodobého pronájmu bytové jednotky 2+KK s možností parkování před domem. Byt se pronajímá částečně vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči, vestavnou skříní v chodbě, kde naleznete dostatek místa pro své věci. Dům je po celkové revitalizaci je zateplen, má plastová okna a je vybaven bezpečnostními dveřmi. Nemovitost prošla rekonstrukcí elektroinstalace a bytového jádra včetně všech rozvodů, kde na Vás čeká úplně nová koupelna. Jako poslední byla provedena nová výmalba celého bytu. Uvítáte hezký výhled z bytu na okolí. V okolí naleznete Penny market, výbornou cukrárnu, MŠ v těsné blízkosti bytu a nákupní centrum. Co Vás to bude stát? Nájemné činí 11 900 Kč + 2 610,- Kč zálohy na služby + zálohy na elektrické energie v doporučené výši 1 200 Kč, které si nájemce převede na sebe, vratná kauce 20 000 Kč a provize RK. Upřednostňujeme dlouhodobý pronájem a majitele si budou nájemce vybírat. Řekli jste si ano, tak neváhejte a kontaktujte Petra pro domluvení termínu prohlídky. A jako bonus Vám můžeme nabídnout bezplatnou konzultaci s finančním specialistou ze Swiss Life select. Brzy na viděnou, přeji krásny den.

Více informací

11 900 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.