Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Stavba:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Patro: od
do

šipka Vlastnictví:

šipka Ostatní:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Pronájem bytů Praha

Přehled Seznam

Řadit od:

Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice

Pronájem bytu 3+kk 69 m2 Na Radosti, Hořovice

Užitná plocha: 69 m2 Číslo podlaží: 3

Hledáte klidné bydlení uprostřed klidu a přírody s možností parkování? Mám pro Vás nabídku v podobě krásného, světlého bytu 3+kk o celkové ploše 72 m2, který je umístěn ve třetím patře revitalizovaného bytového domu v klidné rezidenční části Hořovic. Byt je po kompletní rekonstrukci a nabízí dostatek úložných prostor. Vstupní halu doplňují hned dvě samostatné šatny, kde naleznete dostatek odkládacího prostoru pro boty, oblečení a vše, co potřebujete šikovně uložit. Dále je zde toaleta a prostorná koupelna se sprchovým koutem. Vstupní chodba dále pokračuje do dvou samostatně přístupných pokojů a obývacího pokoje, který je centrem dění a srdcem celého bytu. Přilehlá kuchyň je pomyslně oddělena samostatně stojícím varným ostrůvkem, její prostor tak volně navazuje na obývací prostor, ale nepůsobí rušivým dojmem. Kuchyňská linka disponuje všemi moderními spotřebiči (elektrický sporák se sklokeramickou deskou a pečící troubou, lednice s mrazničkou, myčka). Vytápění bytu je z centrální domovní plynové kotelny. Na podlaze jsou plovoucí podlahy a dlažba. Parkování je umístěno za závorou na parkovacím stání před domem. Za zmínku stojí bezesporu lokalita, nacházející se v těsné blízkosti lesoparku, a přesto nedaleko autobusového nádraží či Palackého náměstí. Hezkou procházkou dojdete na Zámek Hořovice s udržovaným parkem. Volný čas můžete trávit také v místním aquaparku či nekonečnými výlety v brdských lesích, které jsou doslova za humny. Město Hořovice je naprosto soběstačné z hlediska vybavenosti a zároveň vyniká výbornou dopravní dostupností jak vlakem, tak MHD i autem, přičemž je na půl cesty mezi Plzní a Prahou. Najdete zde základní i střední školy, vyhlášenou nemocnici s porodnicí, běžné potravinové řetězce ale také malé farmářské obchůdky širokého zaměření. Platební podmínky: - nájemné: 17.000,- Kč/měsíc - zúčtovatelné zálohy na služby a energie: 7.500,- Kč - kauce (vratná): 17.000,- Kč - poplatek RK: 17.000,- Kč plus DPH Pokud chcete vidět tento krásný byt, stačí zavolat. Těším se, že Vám jej budu moci ukázat osobně.

Více informací

17 000 Kč

Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora

Sleva

Pronájem bytu 2+kk 43 m2 Dolní, Kutná Hora

Užitná plocha: 43 m2 Číslo podlaží: 6

Hledáte hezké a příjemné místo k bydlení nedaleko centra Kutné Hory? Oceníte výbornou dostupnost veškeré občanské vybavenosti? Proto je tady právě pro Vás jedinečná nabídka dlouhodobého pronájmu bytové jednotky 2+KK s možností parkování před domem. Byt se pronajímá částečně vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči, vestavnou skříní v chodbě, kde naleznete dostatek místa pro své věci. Dům je po celkové revitalizaci je zateplen, má plastová okna a je vybaven bezpečnostními dveřmi. Nemovitost prošla rekonstrukcí elektroinstalace a bytového jádra včetně všech rozvodů, kde na Vás čeká úplně nová koupelna. Jako poslední byla provedena nová výmalba celého bytu. Uvítáte hezký výhled z bytu na okolí. V okolí naleznete Penny market, výbornou cukrárnu, MŠ v těsné blízkosti bytu a nákupní centrum. Co Vás to bude stát? Nájemné činí 11 900 Kč + 2 610,- Kč zálohy na služby + zálohy na elektrické energie v doporučené výši 1 200 Kč, které si nájemce převede na sebe, vratná kauce 20 000 Kč a provize RK. Upřednostňujeme dlouhodobý pronájem a majitele si budou nájemce vybírat. Řekli jste si ano, tak neváhejte a kontaktujte Petra pro domluvení termínu prohlídky. A jako bonus Vám můžeme nabídnout bezplatnou konzultaci s finančním specialistou ze Swiss Life select. Brzy na viděnou, přeji krásny den.

Více informací

11 900 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.