Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Poloha domu:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Počet bytů: od
do

šipka Typ domu:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Počet pokojů:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Kladno

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice

Sleva

Prodej rodinného domu 120 m2, Jarpice

Užitná plocha:120 m2 Pokojů: 5 a více

Nabízíme vám jedinečnou příležitost k zakoupení domu se zahradou, který prošel částečnou rekonstrukcí. Tato nemovitost se nachází v obci Jarpice, severozápadně od Slaného, a leží na březích Vranského a Pálečského potoka. Samotný dům o zastavěné ploše přes 140 m2 s obytnou plochou přes 80 m2 disponuje čtyřmi navzájem propojenými obytnými místnostmi, do kterých se vchází přes zádveří a dále samostatnou kuchyň, ze které je také přístup do koupelny se sprchovým koutem a WC. V domě také najdeme ze dvora přístupnou kotelnu, kde je instalovaný automatický kotel na pelety s akumulačním zásobníkem topné vody. Ale to není všechno! K nemovitosti patří také prostorná garáž, nad kterou byla postavena obytná přístavba. Co je však ještě zajímavější, máte možnost rozšířit nemovitost nad přízemím původní stodoly, kde jsou krásné klenuté stropy. To znamená, že máte obrovský potenciál vytvořit další obytný nebo podnikatelský prostor dle svých představ, který může být navíc samostatně přístupný z druhé strany pozemku. Dům je napojený na městský vodovod. Odpadní voda je svedena do čističky. Obecní kanalizace je aktuálně ve výstavbě. V domě jsou vyměněná okna za plastová s izolačním dvojsklem a kompletně zrekonstruována elektřina, voda a odpady. Vedle skutečných fotografií máte k dispozici i nápady, jak by mohlo vypadat vaše budoucí bydlení. Co tuto nemovitost činí ještě atraktivnější? Můžete očekávat pohodlný a rychlý dojezd do hlavního města, protože centrum je vzdáleno pouhých 50 minut jízdy. Tato výhoda umožní spojit klid venkovského života s výhodami městského prostředí, ať už potřebujete pracovat v centru nebo si užít jeho kulturní nabídku. Pokud hledáte kombinaci klidu venkova, blízkosti města a potenciálu pro rozšíření, tato nemovitost je pro vás ideální volbou. Nezapomeňte, že dobré příležitosti jako tato se neobjevují často! V případě zájmu vám doporučíme financování vaší nové nemovitosti. Díky našemu klientskému servisu vám pomůžeme vyřídit veškeré právní náležitosti. Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme podrobnější informace. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

3 690 000 Kč

Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany

Rezervace

Prodej rodinného domu 140 m2, Zákolany

Užitná plocha:140 m2 Pokojů: 4

REZERVACE: Nabízíme k prodeji dům jehož historie sahá až do poloviny 19. století v obci Zákolany, která se nachází necelých 10 km od Kralup nad Vltavou. Dům s krásnou zahradou je v klidné části obce a nabízí možnost trvalého bydlení i rekreace. V přízemí domu se nachází společenská místnost s menší kuchyňkou, která byla využívána k posezení s přáteli a relaxaci u krbu. Do prvního patra vstupujeme ze zahrady po schodech přes terasu, kde jsou dva velké pokoje, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a WC. Dům je napojen na vodu, elektřinu, plyn a odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění je řešeno novým plynovým kotlem, nebo krbem. K domu náleží velká zahrada o velikosti 1102 m2, na které se nachází domek s venkovním posezením a grilem, který může být využíván jako ubytování pro Vaše návštěvy. V domku je kuchyňka, pokoj na spaní, šatna, koupelna se sprchovým koutem a WC. Dále na pozemku najdeme kůlny, které nabízí dostatek úložného prostoru pro nářadí, venkovní nábytek atd. Z druhé strany domu je umístěna garáž. Z občanské vybavenosti se v obci nachází MŠ, ZŠ, pošta i obchod. Klidná lokalita, která nadchne milovníky přírody, turistiky, cyklistiky a to, jak do blízkého, tak vzdáleného okolí. U domu se nachází cyklostezka, která vede do nedalekých Otvovic. V blízkosti se dále nachází Zoopark Zájezd, Farma Hole, Hrad Okoř atd. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rád pomůže můj kolega hypoteční a investiční specialista David Hartman. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

6 499 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.

Pořiďte si dům v Kladně. Vyberte si z naší pravidelně aktualizované nabídky prodeje domů v oblíbené lokalitě Středočeského kraje. Bydlete podle svých představ. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu.