Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Poloha domu:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Počet bytů: od
do

šipka Typ domu:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Počet pokojů:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Beroun

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd

Prodej rodinného domu 75 m2 V Chaloupkách, Vysoký Újezd

Užitná plocha:75 m2 Pokojů: 5 a více

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji tento velmi zajímavý dům určený ke kompletní rekonstrukci. Pokud sníte o domě podle vlastních představ tak jste zde správně. Kreativitě se zde opravdu meze nekladou, můžete popustit uzdu své fantazii a vykouzlit si vysněné bydlení. Tento dům se nachází v centru obce, v původní zástavbě. Dům je z počátku 20.století. Částečná rekonstrukce proběhla v roce 1990. Nicméně aktuálně je dům určený ke kompletní rekonstrukci. Dispozičně je řešený jako 4+1. Užitná plocha domu činí cca 75 m2. Dům lze rozšířit o půdu, která téměř kopíruje přízemi. Dům je napojen na vodu, kanalizaci a elektřinu. Plynová přípojka je u garáže. Na pozemku se nachází studna. K domu též patří garáž pro jedno auto, dílna a sklep. Celková plocha pozemku činí téměř 400 m2. Obec Vysoký Újezd se nachází od Prahy, co by kamenem dohodil. Autem je to cca 15 minut. Pro cestu do Prahy je možné také využít příměstský autobus do Radotína nebo na Zličín a odtud pohodlně metrem do centra Prahy. Vysoký Újezd je poslední dobou velmi populární díky místnímu golfovému hřišti Albatross, kde se každoročně koná turnaj evropské golfové tour D+D Real Czech Masters, která láká spoustu zajímavých osobností. Takže pokud hrajete golf, budete mít světově známé golfové hřiště téměř za domem. Velkou devizou je též blízkost velmi zajímavých turistických míst, kam se dá vyrazit pěšky nebo na kole, například hrad Karlštejn, lomy Malá a Velká Amerika, Sv. Ján pod Skalou, město Beroun a spoustu dalších zajímavých turistických destinací. V obci Vysoký Újezd naleznete veškerou občanskou vybavenost: školky, školy, restaurace, potraviny, knihovnu, poštu a spoustu dalších služeb. Je to velmi rychle se rozvíjející obec. Za většími nákupy je možné zajet do 15 min vzdálené Prahy, třeba do Metropole Zličín. Z Vysokého Újezdu to máte také kousek na dálnici D5 odkud se pohodlně dostanete v zimě na hory a v létě k moři. Rokud rádi lítáte, tak na Letiště Václava Havla je to 20 minut. Ještě stále váháte s pořízením tohoto velmi zajímavého domu v ještě zajímavější a velmi vyhledávané lokalitě? Tak neváhejte, ať vám ho někdo nevyfoukne. Pojďte si domluvit osobní prohlídku a přijďte se sami přesvědčit, že tu stojí za to žít. Těším se na vás. Energetická náročnost budvy je "G". Štítek není k dispozici.

Více informací

7 200 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Poptáváte prodej domů v Berouně? Pravidelně aktualizujeme nabídky prodeje domů ve Středočeském kraji. Najděte si dům podle vašich představ. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu.