Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Liberecký kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Poloha domu:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Počet bytů: od
do

šipka Typ domu:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Počet pokojů:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Liberecký kraj

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších

Prodej rodinného domu 174 m2, Martinice v Krkonoších

Užitná plocha:174 m2 Pokojů: 4

Nabízíme k prodeji krásný rodinný dům v malebné a klidné obci Martinice v Krkonoších, který Vás svým výhledem na hory naprosto uchvátí. Tento zděný dům byl postaven v roce 2009 a v letech 2020-2023 prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která zahrnuje novou koupelnu, kuchyň, kotelnu, krbová kamna a elektrokotel. Dům je ideální volbou pro ty, kteří hledají komfortní bydlení v blízkosti přírody, ale zároveň s veškerou občanskou vybaveností na dosah. Dům má dispozici 4+KK a celkovou užitnou plochu 174 m². V přízemí se nachází vstupní chodba s úložným prostorem, prádelna, WC, kotelna, technická místnost, hala se schodištěm, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a samostatná garáž. Z obývacího pokoje lze vstoupit na krytou terasu a posléze na udržovanou vzrostlou zahradu s jezírkem. V podkrovní části domu je chodba, ložnice, dva pokoje a koupelna s WC, vanou a sprchovým koutem. Místnosti v domě jsou velmi prostorné. Obec Martinice v Krkonoších nabízí veškerou občanskou vybavenost, včetně školy, školky, pošty, obchodu, lékaře, autobusové zastávky, vlakového nádraží a sportoviště. Dojezdová vzdálenost do města Jilemnice je pouhé 4 km a do Vrchlabí 11 km, což zajišťuje výbornou dostupnost širších služeb a možností. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

7 890 000 Kč

Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov

Prodej rodinného domu 220 m2, Košťálov

Užitná plocha:220 m2 Pokojů: 5 a více

Dvougenerační rodinný dům v Košťálově představuje ideální příležitost pro pohodlné bydlení v klidné lokalitě s dobrou dostupností k městským zařízením a přírodním krásám. Vedle skutečných fotografií máte k dispozici i nápady, jak by mohlo vypadat vaše budoucí bydlení. Při vstupu do domu vás uvítá vlevo byt s dispozici 3+1. Chodba pokračuje vstupem do koupelny a potom navazuje na praktickou dílnu a dvě garáže, které dříve sloužily jako truhlářské dílny. Z této chodby je také přístup do sklepa. Schodiště vás zavede do podkroví, kde najdete druhý samostatný a prostorný byt se samostatnou koupelnou s dispozicí 3+1 s balkonem. V podkroví najdete také přístup na půdu, kde máte k dispozici další úložné prostory. Na dům navazuje další dílna se dvěma mansardami v podkroví, které se dají využít jako sklad, nebo pro nouzové přespání návštěvy v letním období. Pod touto dílnou je druhý sklep. Vytápění celého domu zajišťuje plynový kotel. Přívod vody do domu je z městského vodovodu. Odpady jsou svedeny do městské splaškové kanalizace, dešťová voda je odvedena do dešťové kanalizace. Navíc je k dispozici vlastní studna pro potřeby zavlažování zahrady či zajištění vody pro případný bazén, který určitě najde svoje místo na prostorné slunné zahradě. Tady je k dispozici i poměrně veliký skleník. Nemovitost se nachází v malebné obci Košťálov s přilehlými částmi Čikvásky, Kundratice a Valdice. Místní příroda nabízí zvlněnou krajinu s poli, lesy a remízkami, což přináší ideální prostředí pro milovníky venkovského života. V obci naleznete školy, knihovnu, kulturní zařízení a obchody pro vaše každodenní potřeby. Pro sportovní nadšence jsou k dispozici hřiště, tělocvična, stadion a koupaliště. Lokalita je dobře obsluhována železnicí a autobusovými spoji pro snadnou dostupnost. Tento dvougenerační dům v Košťálově představuje skvělou kombinaci klidného života na venkově a pohodlného bydlení s veškerými výhodami. Přijďte se podívat na tento skvělý dům a objevte výhody života v domě se zahradou – spojení pohodlí moderního bydlení a kouzla okolní přírody. V případě zájmu vám doporučíme financování vaší nové nemovitosti. Díky našemu klientskému servisu vám pomůžeme vyřídit veškeré právní náležitosti. Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme podrobnější informace včetně prohlídky nemovitosti.

Více informací

4 390 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.

U nás najdete pravidelně akutalizované nabídky z Libereckého kraje. Poptáváte prodej domů v České Lípě nebo Liberci? Bydlete podle svých představ.Chtěli byste s koupí domu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu.