Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Plzeňský kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Poloha domu:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Počet bytů: od
do

šipka Typ domu:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Počet pokojů:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Bělá nad Radbuzou

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou

Sleva

Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou

Užitná plocha:200 m2 Pokojů: 5 a více

Na okraji malebné obce Čečín, v podhůří Českého lesa, se rozkládá zapomenutá hospodářská usedlost o rozloze 2 618 m2, která vypráví příběh minulých dob a čeká na svou novou kapitolu. Tato rustikální budova, pohlcená časem, nyní nabízí pohled do minulosti, zároveň však skrývá nekonečný potenciál pro ty, kdo dokážou vidět krásu v rekonstrukci a obnovení. Pro zvýšení bezpečnosti a ochrany majetku byla na usedlosti nainstalována moderní bezpečnostní opatření. Kamerový systém pečlivě monitoruje okolí. Díky této pokročilé technologii mohou majitelé mít přehled o dění kolem usedlosti a budoucí obyvatele se budou cítit bezpečně ve svém novém domově. Domov, se sedmi prostornými místnostmi, nese na svých zdech stopy času, ale i vzpomínek na radostné chvíle a pracovní úsilí, které se do něj vložilo. Ústřední topení s kotlem Dakon a radiátory dodávají domu teplo a to i do dvou útulných podkrovních pokojů. Zachovalý krov a prostorná půda zve k objevování historie a pokladů z půdy, zatímco pod kobylou krovu se poskytuje přídavný prostor pro sušení bylin, máku a hub a to bez nákladů na energie. Na obytnou část navazuje velká maštal s valenou klenbou, místnost, která kdysi svědčila o rušném životě zdejšího hospodářství. Sklípek slouží jako ideální úložiště pro zavařeniny a kyselé zelí, připravené k dlouhým zimním večerům. I když stodola ztratila svou původní formu, její dřevěné trámy slibují nový život v podobě domácího topení, které poskytuje teplou náruč v zimních měsících a odklizením získáte obrovský dvůr, kde najde své místo třeba zahradní altán s letní kuchyní. A k tomu zahrada 1337 m2 s ovocnými stromy při jihozápadní straně domu. Louka nad domem a nad ní les nabízejí klid a soukromí obyvatelům stavení. K tomu všemu dva zdroje vody – vlastní studna před domem a původní studna v lese, cca 300 metrů od domu. Tato nemovitost je vskutku skvostem pro ty, kteří hledají spojení s přírodou a touhu po vytvoření vlastního útočiště v srdci českého venkova. Od stavení jste autem za 13 minut na přechodu Železná s Německem a do 20 minut na dálnice D5, po které frčíte na Plzeň, Prahu nebo na Německo. Pro ty, kteří hledají nemovitost, kde mohou propojit rustikální kouzlo s vlastní fantazií a zároveň zachránit historické hospodářské stavení, je tato usedlost tou pravou volbou. Každý, kdo si přeje vytvořit vlastní unikátní prostředí a obnovit tradiční venkovskou architekturu, najde v této nemovitosti ideální prostor pro své nápady a kreativitu. Hospodářské stavení nabízí nejen historický půvab, ale i možnost jeho proměny ve funkční a esteticky příjemné prostory, které budou odrážet individualitu a vkus nových majitelů. Srdečně zveme k zavolání k domluvení prohlídky. Těším se na to, že vám poskytnu bližší pohled na tuto usedlost. Během prohlídky budete mít možnost prozkoumat každý kout tohoto malebného místa a snad najdete inspiraci pro své vlastní venkovské snění a zároveň čerpat dotaci na rekonstrukci z fondu Oprav si dům po babičce.

Více informací

2 100 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Prohlédněte si domy na prodej v lokalitě Bělá nad Radbuzou . Pravidelně pro Vás aktualizujeme nabídky nemovitostí ze všech krajů. Nabízíme Vám také široký výběr bytů a pozemků k prodeji. Vyberte si nové bydlení dle svých představ a nastěhujte se do své nové nemovitosti co nejdříve.