Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Moravskoslezský kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Poloha domu:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Počet bytů: od
do

šipka Typ domu:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Počet pokojů:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Karviná

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald

Sleva

Prodej rodinného domu 140 m2 Michálkovická, Rychvald

Užitná plocha:140 m2 Pokojů: 4

Rádi by jste bydleli mimo město a přesto pár minut od Ostravy, Orlové či Bohumína? Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi rodinný dům se zahradou o celkové ploše pozemku 915 m2. Doporučujeme shlédnout videoprohlídku nemovitosti. Cena je včetně provize RK a právních služeb. Rodinný dům má zastavěnou plochu 150 m2 a je dispozičně řešen jako 4+1. V zádveří je dostatek prostoru pro odložení svršků, je tu samostatná toaleta s místem na pračku a sušičku (odpady jsou vyřešené) a vstup do sklepa, do podkroví a také do obytné části domu. Kuchyně je vybavena kuchaňskou linkou po obou stranách kuchyně a tudíž je tu dostatek prostoru nejen pro vybavení, ale i pro uložení potravin. Je tu i plynový sporák s troubou. Kuchyní projdeme do obývacího pokoje s francouzským oknem, který je velkým akváriem či teráriem oddělen od další místnosti, kterou lze využívat jako hernu pro děti nebo pracovnu. Je tu i vstup do samostatné ložnice. Z obývacího pokoje lze za velkým oknem přistavět terasu na zahradu. Z kuchyně můžeme projít do zadní části domu, kde vás čeká domácí sauna. Vyznavači této aktivity jistě ocení, že si mohou dopřát jak parní, tak i finskou saunu. K relaxaci jistě přispěje i tlumené světlo a hudba v sauně. Vedle sauny je prostorná koupelna s rohovou vanou a umývadlem a na konci chodby poslední z pokojů. Teplou vodu zajišťuje velký bojler a k vytápění můžete využít nejen plynový kotel, ale i topení na tuhá paliva v obývacím pokoji. Topení i vodu je možné nastavit ovladačem podle představ a potřeb majitelů. V celém domě jsou nové rozvody elektřiny. Dům má plastová okna. Po zateplení střechy a štítu na jedné straně domu je možné vybudovat i obytné podkroví a nad garáží prostornou terasu. Celý dům je podsklepen a je tu prostor i na domácí dílnu a uložení nástrojů potřebných k udržování domu a zahrady a také místo na dřevo. Vlastní studna na pozemku je vybavena čerpadlem . Vodu lze využívat nejen k zalévání zahrady, ale i k praní a na toaletě. Doprava je zajištěna několika autobusovými linkami a v centru Ostravy jste za pár minut. Rychvald je také nazýván městem rybníků. Je to město s minimem průmyslu, proto tu najdeme chráněnou přírodní rezervaci se vzácnými dryhy ptáků. Je tu i veškerá občanská vybavenost, včetně školy a školky. Je tady i nespočet sportovišť, cyklostezek a turistických tras. Pokud se chcete o této nemovitosti dozvědět více a přesvědčit se o jejich přednostech víc, neváhejte si domluvit osobní prohlídku.

Více informací

5 400 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Poptáváte prodej domů v Karviné? Pravidelně aktualizujeme nabídky prodeje domů Moravskoslezském kraji. Najděte si dům podle vašich představ. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu. Poptáváte raději pozemek? V této lokalitě nabízíme i pozemky k prodeji.