Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Jihomoravský kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Poloha domu:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Počet bytů: od
do

šipka Typ domu:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Počet pokojů:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Vyškov

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice

Prodej rodinného domu 179 m2, Rostěnice-Zvonovice

Užitná plocha:179 m2 Pokojů: 5 a více

Hledáte nové bydlení? Těšíte se na svůj vlastní domov se zahradou? Pak Vám rádi představíme nemovitost, která by Vás jistě zaujme. Neváhejte si prohlédnout virtuální prohlídku tohoto úžasného domu. Příjemný a útulný dům, který je připravený k okamžitému nastěhování, Mile Vás překvapí velikostí interiéru a komfortem. Nabízí dva samostatné byty a k pohodlí přispívá i větší garáž s přístupem z chodby domu. Nachází se zde také dílna a technická místnost. Byt 2+1 v 1. NP Vás zaujme příjemnou atmosférou, při řešení dispozice byl kladen důraz na vytvoření pocitu domova a společného soužití, být si na blízku a přitom mít pohodlí a volnost. Druhý byt v půdní vestavbě byl vybudován v rámci rozsáhlé rekonstrukce celého domu. Dispozice 2+1 udiví množstvím místa a světla. Důmyslně řešená kuchyně citlivě dotváří rodinné zázemí. V případě potřeby je zde možnost rozšíření o další místnosti v půdní části nad garáží, přípravné práce jsou již hotovy. A venku Vás čeká krásně a stylově upravený dvůr se zázemím i pro početnější návštěvu, s grilem a pergolou, a také jezírko s lekníny, na které se naskýtá krásný výhled přímo z ložnice. Dále za dvorem se mohou Vaše dědi rozeběhnout po zahradě, kde se kromě relaxační zóny nachází také ovocné stromy a vinná réva. Výhodou je vjezd i ze zadní části, tedy je možné odvézt a přivézt objemnější věci, aniž by byl dotčen vchod do domu. Nemovitost se nachází v lokalitě s dobrou dostupností větších měst, přímo v obci Rostěnice je zajištěna běžná občanská vybavenost – základní i mateřská škola a obchod. Díky výbornému přístupu na dálnici D1 jste do 25 minut v centru Brna. Přijměte naše pozvání na prohlídku a nechte se okouzlit tímto krásným místem. Swiss Life Select vám navíc nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a individuálního plánování hypotéky, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům a finančním možnostem. Díky našim exkluzivním podmínkám u finančních institucí a naší pečlivé znalosti trhu vám můžeme poskytnout nejlepší možné financování vaší nové nemovitosti.

Více informací

Info o ceně u RK

Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice

Prodej rodinného domu 166 m2, Heršpice

Užitná plocha:166 m2 Pokojů: 5 a více

Hledáte klidné rodinné zázemí? Rádi byste dům s dostatečným prostorem klidně dvě rodiny a variabilitou pro zařízení interiéru dle vlastních představ? Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům v Heršpicích, poblíž Slavkova u Brna a vzdálený od Brna jen 25 minut. Dvoupatrový dům je efektivně dispozičně rozdělen na 5+KK. Do domu vstoupíte přes Závětří (2,4m2) a Vstupní halu (5,7m2). V levé části prvního podlaží naleznete velký otevřený prostor Kuchyně (8,7m2), Jídelny (11,2m2) a Obývacího pokoje (12,7m2) se dveřmi do zahrady. Na pravé straně je situovaný Pokoj (11,3m2), Koupelna se sprchovým koutem (5,5m2), samostatné WC (2m2) a Technická místnost (9,9m2). Praktik ocení kuchyňskou Spíž (2,7m2) a Komoru pod schodištěm (3,1m2). Přes Schodiště (9m2) se dostanete do druhého patra, kde se nacházejí dva Pokoje (každý 16,4m2) s vlastním vstupem na společný Balkon (4,6m2). Naproti se rozkládá další Pokoj (20,5m2) s Šatnou (7,6m2) a Koupelna s vanou a WC (11,5m2). Nad chodbou ze schodiště je Revizní vstup do podkroví. Dům obepíná pozemek, který je využit jako zahrada, přístupový chodník, příjezdová cesta a parkovací místo. Na zahradě je již vybudována základová deska třeba pro Váš zahradní domek nebo altán. Vytápění je zajištěno tepelným čerpadle a teplo rozvádí podlahové topení po celém domě. V koupelnách je vytápění podpořeno topnými žebříky. Jistě také oceníte vlastní úpravnu vody instalovanou na rozvod a venkovní stínící žaluzie na jižní straně domu. Obec Heršpice disponují základní občanskou vybaveností jako Mateřská a Základní škola, obchod s potravinami, dětská hřiště, fotbalové hřiště, autobusový spoj na lince Vyškov – Kobeřice. A co by Vám tady chybělo, bezpečně najdete ve Slavkově u Brna vzdáleném pouhých 7 minut. V okolí Heršpic naleznete krásnou přírodu a Ždánický les poskytující rozmanité turistické a cyklo trasy. Zaujal Vás tento rodinný dům? Ano, je totiž tím, který hledáte. Swiss Life Select a.s. Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Více informací

Info o ceně u RK


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.

Vyberte si bydlení v nádherném Jihomoravském kraji. Poptáváte prodej domů ve Vyškově? Jsme tu pro vás, nabízíme pravidelně aktualizované nabídky nemovitostí v nejoblíbenějších lokalitách. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu. Kromě prodeje domů u nás naleznete i prodej pozemků.