Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Jihomoravský kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Poloha domu:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Počet bytů: od
do

šipka Typ domu:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Počet pokojů:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Břeclav

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice

Prodej rodinného domu 153 m2, Starovice

Užitná plocha:153 m2 Pokojů: 5 a více

Moderní řadový dům na venkově s nadstandardní výbavou Zamilujte si kombinaci moderního života a venkovského klidu! Nabízíme vám exkluzivní příležitost vlastnit prostorný řadový rodinný dům, který splňuje veškeré nároky moderního života. Nachází se v malebné obci Starovice, pouhých 35 minut od centra Brna, takže můžete mít příslovečné obojí - klid venkova a pohodlný přístup do města. Tento dům je vybaven nejnovějšími technologiemi, což zaručuje nejenom pohodlí, ale i úsporu nákladů na bydlení. Máte-li rádi inovace a technologie, tento dům je pro vás tou pravou volbou. Jeho výbava zahrnuje: Fotovoltaickou elektrárnu: Snížení nákladů na elektřinu a šetrnost k životnímu prostředí. Tepelné čerpadlo: Efektivní vytápění a snížení nákladů na energie. Úpravnu vody: Čistá a kvalitní voda přímo z vlastního zdroje. Prvotřídní materiály: Dům je postaven z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost, minimální údržbu a úsporné bydlení v energetické třídě A. Dispozice domu je velmi praktická a prostorná. Vstupní chodba s vestavnou úložnou stěnou Vás přivede do otevřeného obývacího prostoru kde nechybí zóna pro relaxaci, rodinný jídelní stůl a moderní kuchyňské linka. Velké francouzské okno s posuvnými dveřmi Vás vtáhne na venkovní terasou vhodnou pro relaxaci a grilování. V přízemí dále najdete jeden pokoj, technickou místnost, toaletu a koupelnu. Na patře se nacházejí 2 menší ložnice, hlavní ložnice, šatna a rodinná koupelna. Přístupná půda pak poskytuje dostatek úložného prostoru. Poloha domu v obci Starovice je ideální pro ty, kteří chtějí mít všechny výhody venkovského života a zároveň blízkost k městu. Obec nabízí veškerou občanskou vybavenost, včetně mateřské školy, a základní škola je v nedalekých Hustopečích. Díky blízkosti dálnice D2 je snadný přístup do Brna. Dům byl zkolaudován v roce 2023 a je kompletně vybaven. Dokončená je i okrasná zahrada. Před domem je parkování pro 2 auta a jedno zastřešené parkovací stání. Nastěhování se do tohoto domu je bezstarostné a bez nutnosti dalších investic. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku! V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

13 300 000 Kč

Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice

Sleva

Prodej rodinného domu 194 m2 Vinohradní, Šakvice

Užitná plocha:194 m2 Pokojů: 5 a více

NOVÁ CENA Velkoryse řešený, kompletně podsklepený, dvougenerační rodinný dům s nádherným výhledem na vodní nádrž Nové Mlýny, se zahradou, zapuštěným bazénem, saunou, samostatně stojícím klenutým vinným sklepem a udírnou; to vše je připraveno pro nového majitele v obci Šakvice. Dům o uliční šíři 12 m je řadový, patrový, se sedlovou střechou; v domě jsou přípojky na veřejný řád vody, plynovod, elektřinu, kanalizaci. Dům je postaven z cihel, obvodové stěny do ulice a dvora jsou zateplené pěnovým polystyrenem o tloušťce 100 mm. Dispozičně je přízemí řešeno jako 3+1 s koupelnou, samostatnou toaletou a komorou; patro jako 3+1 s jídelnou a koupelnou. Z patra je vstup na půdu. Sklep pod celým domem nabízí nepřeberné možnosti využití - je zde místnost s krbem ideální k posezení, technická místnost s kotlem, místnosti pro uchování ovoce a zeleniny. Zahrada je opticky rozdělena na relaxační a užitkovou. Vše, co potřebujete ke spokojenému žití najdete v místě - Šakvice disponují veškerou základní občanskou vybaveností. Najdete zde mateřskou školu, základní školu, prodejnu potravin, knihovnu, poštu i restaurace či cukrárnu. Pro relaxaci je v obci pláž vodní nádrže Nové Mlýny, půjčovna paddleboardů, skatepark, fotbalové hřiště, kemp i letní občerstvení. Rozšířená vybavenost včetně lékařů, lékárny, banky či střední školy je v nedalekých Hustopečích, které jsou dobře dostupné vlakem či autobusem. Snadná dostupnost je i do Břeclavi (25 minut) či do Brna (35 minut). Naše společnost Vám nabízí i vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti. Průkaz energetické náročnosti se zpracovává. Zavolejte a domluvíme si prohlídku této báječné nemovitosti, stojí za to. Těším se na Vás.

Více informací

8 700 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.

Vyberte si bydlení v nádherném Jihomoravském kraji. Poptáváte prodej domů v Břeclavi? Jsme tu pro vás, nabízíme pravidelně aktualizované nabídky nemovitostí v nejoblíbenějších lokalitách. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu. Kromě domů u nás naleznete i pozemky k prodeji.