Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Vysočina:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Stavba:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Patro: od
do

šipka Vlastnictví:

šipka Ostatní:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Žďár nad Sázavou

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej bytu 3+1 80 m2, Herálec Prodej bytu 3+1 80 m2, Herálec Prodej bytu 3+1 80 m2, Herálec Prodej bytu 3+1 80 m2, Herálec Prodej bytu 3+1 80 m2, Herálec Prodej bytu 3+1 80 m2, Herálec Prodej bytu 3+1 80 m2, Herálec Prodej bytu 3+1 80 m2, Herálec Prodej bytu 3+1 80 m2, Herálec

Rezervace

Prodej bytu 3+1 80 m2, Herálec

Užitná plocha: 80 m2 Číslo podlaží:

Toužíte utéct z města do zelených kopců, mezi skály, rybníky a památky UNESCO? Právě teď, přímo v srdci CHKO Žďárské vrchy nabízíme exkluzivně k prodeji byt 3+1 obklopený ikonickou přírodou krásné Vysočiny. Novému majiteli bude navíc k dispozici vlastní garážové státní, zahrádka a balkon. Přímo od dveří domu po modré stezce dojdete na proslulý vrchol Devět skal. Hned za kopcem na vás pak bude čekat poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, obec Tři studně se svými plážemi, nebo úžasný rybník Velké Dářko. Tohle a mnohem víc k objevování nabízí byt v Herálci. Prohlédněte si prostorný a slunečný třípokojový byt o celkové podlahové ploše 80 m2 v obci Herálec na Vysočině. Všechny pokoje v bytě jsou neprůchozí, k dispozici je kuchyňská linka, koupelna s vanou a samostatné WC. Z většího obývacího pokoje se pohodlně dostanete na balkon, který celý prostor příjemně provzdušní a prosvětlí. Topení lokální plynové. Svůj vůz vždy pohodlně zaparkujete ve vlastní garáži (18 m2), která je přímou součástí domu. Garáž je zabezpečena dvojitými uzamykatelnými plechovými vraty. Za obytným domem je pak k dispozici vlastní zahrada (110 m2), která přímo vybízí k odpočinku u posezení s grilováním. Byt se nachází v obci Herálec, ve které je k dispozici mateřská i základní škola, kulturní dům, obecní úřad, pošta, autobusová zastávka, jednota COOP apod. Do přilehlého města Žďár nad Sázavou se dostanete autem do 15 minut. Obec leží v srdci chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, jedná se tak o klidné prostředí obklopené zelenými lesy, kopečky s výhledy, kulturními i přírodními památkami a ikonickými skálami. Na podzim houbaření, v zimě stavění sněhuláků, na jaře a v létě všudypřítomný život a energie bezprostřední přírody. Právě takový je byt v Herálci. Pro více informací volejte 724 267 306, budu se na Vás těšit.

Více informací

2 490 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

U nás najdete nejvíce nabídek z Vysočiny. Poptáváte prodej bytů ve Žďáru nad Sázavou? Pravidelně pro vás aktualizujeme nabídky z tohoto kraje.