Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Plzeňský kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Stavba:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Patro: od
do

šipka Vlastnictví:

šipka Ostatní:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Domažlice

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej bytu 3+1 111 m2 Jiráskova třída, Holýšov Prodej bytu 3+1 111 m2 Jiráskova třída, Holýšov Prodej bytu 3+1 111 m2 Jiráskova třída, Holýšov Prodej bytu 3+1 111 m2 Jiráskova třída, Holýšov Prodej bytu 3+1 111 m2 Jiráskova třída, Holýšov Prodej bytu 3+1 111 m2 Jiráskova třída, Holýšov Prodej bytu 3+1 111 m2 Jiráskova třída, Holýšov Prodej bytu 3+1 111 m2 Jiráskova třída, Holýšov Prodej bytu 3+1 111 m2 Jiráskova třída, Holýšov Prodej bytu 3+1 111 m2 Jiráskova třída, Holýšov Prodej bytu 3+1 111 m2 Jiráskova třída, Holýšov Prodej bytu 3+1 111 m2 Jiráskova třída, Holýšov Prodej bytu 3+1 111 m2 Jiráskova třída, Holýšov Prodej bytu 3+1 111 m2 Jiráskova třída, Holýšov Prodej bytu 3+1 111 m2 Jiráskova třída, Holýšov

Prodej bytu 3+1 111 m2 Jiráskova třída, Holýšov

Užitná plocha: 111 m2 Číslo podlaží: 1

Nabízíme k prodeji byt 3+1, který se nachází v 1. podlaží bytového domu v blízkosti centra města. Pokud hledáte prostorné bydlení, je pro vás ideální volbou. Byt je určený ke kompletní rekonstrukci a nabízí tak prostor pro všechny vaše nápady a vize. Se třemi velkými pokoji a kuchyní uspokojí nároky i větší rodiny. Zde si můžete vytvořit domov přesně podle svých představ a potřeb. Byt má dobré dispoziční řešení a opravdu velký obývací pokoj se zajímavým výklenkem, kde se bude krásně vyjímat jídelní stůl nebo třeba čtenářský koutek. Pro příznivce vaření je dostatek prostoru i v kuchyni. Rádi byste kuchyňskou linku do L, do U nebo jakéhokoliv jiného tvaru? Zde vás prostor omezovat nebude. V obou ložnicích pak budete mít dostatek místa pro úložné prostory nebo i pro vytvoření šatny. Další místo pro uložení věcí vám poskytne stávající komora. Výhodou je také toaleta oddělená od koupelny. Velký sklep, který rozměrově odpovídá další místnosti, může kromě uložení věcí sloužit jako technické zázemí bytu nebo třeba dílna. Byt má velký potenciál a potřebná rekonstrukce je zde investicí do vašeho osobního komfortu a pohodlí. Můžete si vybrat materiály, barvy a designové prvky, které odpovídají vašemu osobnímu vkusu a životnímu stylu tak, aby se byt přizpůsobil vám a ne vy jemu. Instalací energeticky úsporných zařízení a moderním vybavením můžete efektivně snížit náklady na jeho provoz a zvýšit pohodlí. Dobře provedenou rekonstrukcí můžete minimalizovat potřebu budoucích renovací a oprav. To je spousta výhod, které při koupi "hotového" bytu mít nebudete. Bytový dům o 5 bytových jednotkách je udržovaný a nachází se v pěkné zástavbě převážně rodinných domů. Parkování je možné na pozemku před domem. S veškerou občanskou vybaveností v dosahu a snadným přístupem do centra města je to ideální místo pro každodenní život. Vše potřebné pro pohodlné bydlení najdete v docházkové vzdálenosti od domu - do 400 m se nachází supermarkety Lidl a Penny, 600 m pošta a městský úřad a také mateřská i základní škola a zdravotní středisko jsou vzdálené do 10 minut chůze. Chcete-li nákup nemovitosti realizovat prostřednictvím úvěru, nabízíme Vám možnost vypracování nezávislého návrhu financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Swiss Life Select klientům poskytuje poradenské služby na nejvyšší úrovni v oblasti finančního plánování, investování, správy majetku, finančního zajištění na stáří, pojištění či financování bydlení.

Více informací

2 490 000 Kč

Prodej bytu 3+1 90 m2 Masarykova, Horšovský Týn Prodej bytu 3+1 90 m2 Masarykova, Horšovský Týn Prodej bytu 3+1 90 m2 Masarykova, Horšovský Týn Prodej bytu 3+1 90 m2 Masarykova, Horšovský Týn Prodej bytu 3+1 90 m2 Masarykova, Horšovský Týn Prodej bytu 3+1 90 m2 Masarykova, Horšovský Týn Prodej bytu 3+1 90 m2 Masarykova, Horšovský Týn Prodej bytu 3+1 90 m2 Masarykova, Horšovský Týn Prodej bytu 3+1 90 m2 Masarykova, Horšovský Týn Prodej bytu 3+1 90 m2 Masarykova, Horšovský Týn Prodej bytu 3+1 90 m2 Masarykova, Horšovský Týn Prodej bytu 3+1 90 m2 Masarykova, Horšovský Týn Prodej bytu 3+1 90 m2 Masarykova, Horšovský Týn Prodej bytu 3+1 90 m2 Masarykova, Horšovský Týn Prodej bytu 3+1 90 m2 Masarykova, Horšovský Týn

Prodej bytu 3+1 90 m2 Masarykova, Horšovský Týn

Užitná plocha: 90 m2 Číslo podlaží: 3

Byt 3+1 s lodžií, který Vám právě nabízíme, se nachází ve 2.patře domu kolaudovaného v roce 2001 na Malém Předměstí v Horšovském Týně. Byt je prostorný, má velmi dobré dispoziční řešení a náleží k němu také garáž o výměře 21,5 m² umístněná v 1.podlaží domu a komora (2,4 m² ), která se nachází na na patře vedle bytu. Byt má podlahovou plochu 85 m², je tvořený nadstandardně velkým obývacím pokojem (24,7 m²) ze kterého je přístupná jihozápadně orientovaná lodžie (5,5 m²), kuchyní, 2 ložnicemi, které mají obě samostatný vstup z předsíně, velkou koupelnou s vanou (7,4 m²) a samostatnou toaletou s umývátkem. V předsíni nechybí vestavěné skříně a na každém patře je společný prostor - sušárna, ze kterého má každý byt přístupnou svoji komoru. Na každém patře jsou umístěny vždy dva byty. V 1.NP je pak ve společných prostorách k dispozici také kočárkárna, resp. kolárna. Kromě vlastní garáže můžete využívat zcela bezproblémové parkování jak před domem tak za ním, jste-li rodina s malými dětmi pak oceníte dětské hřiště u domu, kam i z balkonu uvidíte, a mateřskou školu, která se nachází od domu jen 200 m. Také základní školu a další potřebné služby najdete v blízkém okolí. Nemovitost je bez zatížení vlastnického práva a je k dispozici okamžitě. Chcete-li její nákup realizovat prostřednictvím úvěru, nabízíme Vám možnost vypracování nezávislého návrhu financování na míru dle Vašich požadavků a možností.

Více informací

3 550 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.

Poptáváte prodej bytů v Domažlicích? Plzeňský kraj má rozhodně co nabídnout, vyberte si příjemné bydlení podle vašich představ. U nás najdete pravidelně aktualizované nabídky nemovitostí k prodeji. Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i pronájmy bytů.