Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Jihomoravský kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Stavba:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Patro: od
do

šipka Vlastnictví:

šipka Ostatní:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Brno-venkov

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice

Rezervace

Prodej bytu 2+1 64 m2 Sklářská, Rosice

Užitná plocha: 64 m2 Číslo podlaží: 3

Hledáte-li klidné bydlení v blízkosti přírody a zároveň s rychlou dostupností do velkoměsta, máme pro vás ideální řešení. Nabízíme k prodeji krásný byt 2+1 v Rosicích na ulici Sklářská. Tento byt se nachází ve 3. NP cihlového domu bez výtahu. Prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2014, včetně rozvodů elektřiny (měď) a vody (plast), výměny oken, omítek, koupelny a kuchyně. V roce 2020 proběhla výměna všech interiérových dveří, roce 2023 byla v pokoji orientovaném na jihozápad nainstalována klimatizace a v roce 2024 nové vstupní dveře. Vybavení bytu zahrnuje kuchyňskou linku na míru se spotřebiči (myčka, indukční varná deska, trouba) a prostornou skříň s komodou na chodbě. Byt disponuje dvěma prostornými neprůchozími pokoji, více o dispozicích bytu se dozvíte z půdorysu umístěném ve fotogalerii. Z kuchyně vás okouzlí nádherný výhled na zámek obklopený parkem, který je dominantou města. Z obývacího pokoje se otevírá působivý výhled na jihozápad směrem k poutní kapličce. Můžete si zde užívat procházky po lipové aleji a navázat na čtyřkilometrovou naučnou stezku v rosické Oboře. Okolí Rosic nabízí také mnoho cyklotras, například podél malebné řeky Bobravy v přírodním parku. Ve městě najdete dva velké sportovní areály – zimní stadion a sokolovnu s tělocvičnou, posilovnou, tenisovými kurty a hřištěm. Všechny potřebné služby a občanskou vybavenost najdete v pohodlné docházkové vzdálenosti. Rosice jsou situovány pouhých 20 km od Brna a jsou dobře spojeny dálnicí i železniční tratí v rámci IDSJMK. Díky výhodné poloze bytu se na vlakové nádraží, odkud jezdí vlaky do Brna každou hodinu, dostanete po pěti minutách chůze. Nechte se pozvat na prohlídku tohoto úžasného bytu. Navíc vám Swiss Life Select nabízí možnost vypracování nezávislého srovnání a individuálního plánování hypotéky, která bude přesně odpovídat vašim potřebám a finančním možnostem. Díky našim exkluzivním podmínkám u finančních institucí a naší hluboké znalosti trhu vám můžeme zajistit nejlepší možné financování vaší nové nemovitosti.

Více informací

4 550 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Hledáte prodej bytů na Brněnském venkově? Vyberte si příjemné bydlení na okraji moravské metropole. Vybírejte z pravidelně aktualizovaných nabídek.