Pronájem obchodního prostoru 260 m2, Valy

Užitná plocha: 260 m2 Číslo zakázky: 21996
Název: Pronájem obchodního prostoru 260 m2, Valy
Celková cena: 19 000 Kč (Za měsíc)

Měsíční poplatky cca 9.500Kč
poznámka k ceně

Bez poplatků
Adresa: Valy
Datum aktualizace: 31.03.2024
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Zástavba: Obchodní a obytná
Umístění: Rušná část obce
Stavba: Budova
Zařízeno: Částečně

Reprezentativní prostory, místo podnikání a nízké náklady na provoz v místě podnikání. Tyto 3 věci bezpochyby úzce souvisí s kvalitou a úspěchem v byznysu a to je to v čem Vám aktuálně můžeme pomoci!

Do nabídky jsme pro Vás připravili opravdu krásný a veliký obchodní prostor, který byl nedávno dokončen a tak to zde stále voní jako v novostavbě. Využití prostoru jsme připraveni s Vámi konzultovat a případně následně stavebně upravit pro to aby Vám to maximálně vyhovovalo. Celý prostor je možné rozdělit na několik menších pracovišť. Samozřejmostí je veliká reklama na budově a okolních místech patřících k budově pro upoutání pozornosti.
Do budovy je bezbariérový přístup. Prostor se nachází v 1. patře a je zde taktéž bezbariérový přístup díky výtahu. V obchodním prostoru, který se aktuálně skládá ze dvou velikých otevřených místností, se dále nachází samostatná kuchyňka s jídelním koutem, která je vybavena kuchyňskou linkou s vařičem. Dále je zde jedna samostatná kancelář, úklidová místnost a WC, které je zvlášť pro dámy a zvlášť pro pány. V celém prostoru jsou instalovány kabelové rozvody pro PC a jiné kancelářské pomocníky. Celý prostor je klimatizovaný. V okolí domu je možné využívat až 17 parkovacích míst.

Určitě nesmíme opomenout místo podnikání, které je velmi dobrém strategickém místě a to na silnici mezi Pardubicemi a Přeloučí. Zároveň na se zde napojuje silnice od Heřmanova Městce a Choltic. Velkou výhodou je určitě i to, že hned vedle je zastávka vlaků a autobusů na trase Pardubice - Praha a Přelouč - Heřmanův Městec.
Na oběd to je pár kroků přes silnici do místní oblíbené restaurace u Horáčků. V létě určitě uvítáte možnost osvěžení a mlsání na zmrzlině hned vedle restaurace. Svačinu a jiné drobné občerstvení pořídíte v místním obchodě s potravinami.

Na podporu Vašeho podnikání jsme pro Vás připravili snížené nájemné na první 2 měsíce. Po uplynutí tohoto zvýhodněného období, přejde výše nájemného na předem domluvenou a individuálně nastavenou výši. Následné nájemné se bude odvíjet od využití obchodního prostoru a vlivu provozu na jeho opotřebení či náročnost provozu.
První 2 měsíce akční nájemné ve výši 19.000Kč bez DPH.

Přijďte se sami přesvědčit o tom, že toto může být to pravé místo pro Vaše podnikání.

Na osobní prohlídce se na Vás bude těšit makléř Miloš Sedlák.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Novostavba
Zástavba Obchodní a obytná
Umístění Rušná část obce
Stavba Budova
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ano
Výtah Ano
Půdní byt Ne
Počet podlaží objektu 3
Číslo podlaží 2
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Parkování Ano
Počet míst k parkování 17
Garáž Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední elektrické
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Plocha užitná 260 m²
Celková plocha 260 m²
Rok výstavby 2022
Třída energetické náročnosti budovy A - mimořádně úsporná
Typ certifikátu podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.
Energetický štítek Stáhnout

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky