Prodej zemědělské usedlosti 49500 m2, Sádek

Užitná plocha: 49500 m2 Pokojů: atypický Číslo zakázky: 19865
Název: Prodej zemědělské usedlosti 49500 m2, Sádek
Celková cena: 45 000 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Sádek
Datum aktualizace: 02.05.2024
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Po rekonstrukci
Zástavba: Venkovská
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Klidná část obce

Prohlížíte si komfortní venkovskou rezidenci, původní vodní mlýn s uceleným pozemkem, s jízdárnou s koňmi v Sádku u Poličky. Nevšední usedlost, se kterou je lehké hned splynout. Místo mlýnského kola tu „klape“ pohoda a občas kopyta koní při návratu z projížďky do blízké jízdárny, která se rovněž prodává.

Lidmilův mlýn je modernímu bydlení a smysluplnému podnikání přizpůsobená stavba, která má svého ducha. Nachází se poblíž zemské hranice Čech a Moravy a je usazen ve zvlněné krajině počínající Vysočiny, plné roubenek a přírodních i kulturních památek.

V komplexu budov bývalého mlýna na vás čeká 1640 m2 celkové užitné plochy, rozdělené na část hotelovou a část pro rodinné bydlení. Součástí nabídky jsou pozemky 49 tisíc m2 včetně zastavěné plochy, největší části jsou pastviny, zahrady a les.

Po provedené několikaleté zásadní, avšak citlivé rekonstrukci hotelové části mlýna vzniklo pět různě velkých apartmánů (pro páry či pro celé rodiny). Hosty je možné ubytovat i v dalších pokojích se společnou koupelnou.
K restauraci vybavené rustikálním nábytkem náleží moderně zařízená kuchyně s možností přípravy jídel až pro 100 hostů. Hotelový komplex doplňuje sauna a velká společenská místnost s holandským nábytkem a kulečníkem.
V části s hotelovými pokoji je starší třípokojový byt využívaný pro personál. Pro hotelové služby je v přízemí veškeré potřebné zázemí (sklady, dílny, prádelna a sušárna prádla).

Kromě ubytování hosté s nadšením objevují i možnost kempování ve stanech či karavanech na přilehlé louce u Bílého potoka. Majitelé pronajímají zázemí pro rodinné či podnikové oslavy, včetně velké kuchyně s posezením a barem. Součástí je sociální zázemí s umývárnami v průjezdu a tedy přístupem ze zahrady i ze dvora.

Nádvoří i zahrady jsou příležitostí pro pořádání svateb, a ty se tu také konají. Velká, téměř zámecká zahrada je udržovaná s citem a laskavostí.

Jižní křídlo budovy slouží pro rodinné bydlení. Dva velké světlé byty (99 m2 a 81 m2) se samostatnými vchody z pavlače v 1. patře užívají majitelé pro své bydlení. Vybudovali si zde i kancelář (15 m2) a ateliér (50 m2) pro kreativní tvoření, který je přístupný po točitých schodech do přízemí. Odtud se otevírá vstup do zahradního zákoutí s dostatkem soukromí. Ateliér má další možnosti využití. www.mlynsadek.cz

Veškeré místnosti jsou vytápěny ústředním topením připojeným na plyn, možno vytápět i kotlem na dřevo. V části „rodinný dům“ je podlahové topení. Voda je napojena na obecní vodovod. Usedlost má vlastní ČOV a parkoviště.

Majitelé se kromě hotelových služeb a kempování věnují také jezdectví a chovu koní. Nový majitel získá jedinečný areál.

Ráda vás provedu.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Po rekonstrukci
Zástavba Venkovská
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Klidná část obce
Počet podlaží objektu 3
Stavba Budova
Zařízeno Ano
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Půdní vestavba Ne
Balkón Ne
Parkování Ano
Plocha parkování 250 m²
Lodžie Ne
Terasa Ano
Plocha terasy 50 m²
Sklep Ano
Garáž Ano
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální tuhá paliva, Ústřední plynové, Ústřední tuhá paliva
Typ odpadu ČOV pro celý objekt
Příjezdová komunikace Betonová, Asfaltová
Telekomunikace Internet
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Počet lůžek 25
Počet bytů: 3
Počet kanceláří 1
Plocha zastavěná 1383 m²
Plocha užitná 49500 m²
Plocha podlahová 1640 m²
Plocha pozemku 49200 m²
Rok výstavby 1580
Rok rekonstrukce 2015
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky