Prodej zemědělské usedlosti 135 m2, Dětřichov u Moravské Třebové

Užitná plocha: 135 m2 Pokojů: 4 Číslo zakázky: 21677
Název: Prodej zemědělské usedlosti 135 m2, Dětřichov u Moravské Třebové
Celková cena: 4 490 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Dětřichov u Moravské Třebové
Datum aktualizace: 06.03.2024
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Venkovská
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Okraj obce

Vždy jste toužili po svém vlastním statku? Nebo Vás naplňuje představa velikého prostoru, kde můžete budovat své velké nové sídlo?
V tom případě tu máme něco, co by mohlo splňovat Vaše představy!

Tento původní statek, kde se chovala domácí zvířata, ve Vás vzbudí spoustu krásných představ o tom jak to tu kdysi mohlo fungovat. Objekt čeká na svého nového ,,parťáka", který ho začne rekonstruovat a vnese do tohoto místa novou energii. Zároveň může tato nemovitost být vhodnou investicí pro toho, kdo by se rád realizoval v nové výstavbě rodinných domů, což pozemek o ploše téměř 9.500m² je přesně ten ideální. Statek by mohl být i vhodný pro někoho, kdo hledá místo, které i s pomocí dotací přemění na agropenzion a bude tu provozovat ubytovací zařízení s možností konání svateb či jiných slavnostních událostí. Možností je opravdu mnoho. Všechny tyto nápady a sny s Vámi rádi projdeme na prohlídce celého objektu.

A co stávající bytová jednotka, která je zde k dispozici a je možné je využívat hned pro bydlení? Po vstupu do ní procházíme vstupní verandou, která je velmi příjemně prosvětlená díky několika oknům, dále z verandy vstupujeme do chodby, která umožňuje vstup do kuchyně, WC, chodby k zahradě, či do obývacího pokoje, kam tedy pokračujeme. Obývací pokoj je velká prostorná místnost, kam se Vám toho spoustu vejde. Přes obývací pokoj procházíme do další místnosti, která slouží jako dětský pokoj. I tu o místo není nouze a tak Vaše děti budou míst dostatek prostoru pro své hry. Pokračujeme do další místností, kde se nachází ložnice.
Na druhou stranu po návratu do chodby, vkročíme do kuchyně, kde je kuchyňská linka a prostor pro jídelní stůl. Za kuchyní se nachází koupelna, kde je jak sprchový kout, tak vana, můžete si tak vybrat, jestli se jen tak rychle osprchujete nebo třeba v zimních dnech ponoříte do horké vany a relaxujete. Díky dostatku prostoru je zde místo jak pro pračku, tak pro sušičku.
Z domu je možné vstoupit do uzavřeného dvora celého statku, kde o soukromí není nouze.
Dvě garáže pro Vaše auta/motorky taky nejsou k zahození a určitě se Vám bude hodit i další prostor za garážemi, kam můžete uskladnit například své pneumatiky, jízdní kola, sekačku a spoustu jiných věcí, které nebudete chtít mít na očích.

Na celý objekt je možné čerpat hned několik dotací a my se Vám pokusíme s nimi pomoci a poradit.

Pokud budete chtít vyrazit za větším nákupem, či jen tak posedět v kavárně a něco co Vám padne po cestě do oka koupit, bude Vám to trvat do blízkého města Moravské Třebové cca 5minut na okraj města. Z Moravské Třebové je možné rozjet se do světa i díky vlakovému spojení.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala a dočetli jste až sem, ozvěte se nám a pojďte se sami přesvědčit o krásném místě, kde se statek nachází a jaké má možnosti.

Na osobní prohlídce se na Vás bude těšit makléř Miloš Sedlák a Dušan Knapík.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Dobrý
Zástavba Venkovská
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Okraj obce
Počet podlaží objektu 2
Stavba Budova
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Půdní vestavba Ano
Balkón Ne
Parkování Ano
Lodžie Ne
Terasa Ano
Sklep Ne
Garáž Ano
Plocha garáží 57 m²
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední tuhá paliva
Rozvod plynu Individuální, Plynovod
Typ odpadu Septik, Jímka
Příjezdová komunikace Asfaltová, Neupravená
Telekomunikace Internet, Satelit
Elektřina 400V
Doprava Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 1530 m²
Plocha užitná 135 m²
Plocha pozemku 9479 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky