Prodej stavebního pozemku 936 m2, Kly

Plocha celková: 936 m2 Číslo zakázky: 22388
Název: Prodej stavebního pozemku 936 m2, Kly
Celková cena: 5 699 000 Kč
Adresa: Kly
Datum aktualizace: 07.06.2024
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 936 m²

Vítejte v obci Kly, kde se otevírá jedinečná příležitost k nákupu pozemku s již vydaným stavebním povolením na rodinný dům a stání na auta! Tento pozemek Vám umožní ihned začít se stavbou Vašeho vysněného domova.

Povolený dům se zastavěnou plochu o rozloze 129 m2 a užitnou plochu 243 m2 s dispozicí 6+kk, Vám poskytne veškerý komfort a prostor pro Váš rodinný život. K tomu připočtěte přístřešek se zastavěnou plochou 64 m2 a užitnou 59 m2, který zajistí dostatek místa pro Vaše auta či jiné potřeby.

Celková plocha pozemku činí impozantních 936 m2, což znamená dostatek prostoru pro Vaše aktivity a rozvoj Vašich plánů.

Obec Kly je ideálním místem pro rodinné bydlení, nabízejícím klidné prostředí. Okolní příroda pak láká k procházkám a výletům, poskytujíc ideální podmínky pro aktivní odpočinek.

Dopravní dostupnost obce Kly je zajištěna díky blízkosti hlavní silnice mezi Mělníkem, Neratovicemi a Prahou, což umožňuje snadný přístup k těmto městům. Veřejnou dopravu zajišťují autobusové linky PID, jedna z nich je jen pár kroků od Vašeho budoucího domova.

Nabídka tohoto pozemku s již schváleným stavebním povolením představuje vynikající příležitost pro ty, kteří hledají kombinaci pohodlí a okamžitého zahájení stavby v překrásném prostředí obce Kly. Pro více informací či domluvení prohlídky mě kontaktujte, realitní makléř Milan Kaňkovský.

Umístění Klidná část obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu ČOV pro celý objekt
Příjezdová komunikace Neupravená
Elektřina 230V, 380V
Doprava Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Celková plocha 936 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky