Prodej stavebního pozemku 3606 m2, Hroubovice

Plocha celková: 3606 m2 Číslo zakázky: 21780
Název: Prodej stavebního pozemku 3606 m2, Hroubovice
Info o ceně u RK
Adresa: Hroubovice
Datum aktualizace: 04.12.2023
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 3606 m²

Vítejte ve světě možností a potenciálu! Máme pro Vás exkluzivní nabídku - stavební pozemky o rozloze 1047 m2, 862 m2, 861 m2 a 836 m2, které leží jako skrytý poklad v malebné obci Hroubovice.

Teď to bude možná znít jako klišé, ale tohle místo je doslova elektrizující! Proč? Protože právě teď probíhá zasíťování, což znamená, že elektřina, voda a veřejná kanalizace jsou připraveny tvořit infrastrukturní symfonii pro Váš budoucí dům.

Ale teď dejme tomu trochu pikantnosti - tento pozemek je jako hliněná hmota pro Vaší stavební kreativitu. Leží v zastavitelné oblasti podle územního plánu, takže tady můžete vytvořit svůj vlastní architektonický sen.

Ale teď tu máme klíčový moment - až bude hotový tvůj projekt na výstavbu nemovitosti, můžete si ho převést na stavební. To je ta chvíle, kdy se tvé plány stávají realitou.

Nechte se unést vizí budoucnosti na tomto pozemku v Hroubovicích! Kontaktujte nás pro více informací a připravte se na začátek vašeho stavebního dobrodružství.

S kreativním nadšením,
Váš Makléř

Zástavba Obytná
Umístění Klidná část obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální elektrické
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Doprava Silnice
Celková plocha 3606 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky