Prodej stavebního pozemku 1414 m2, Hustopeče nad Bečvou

Plocha celková: 1414 m2 Číslo zakázky: 21734
Název: Prodej stavebního pozemku 1414 m2, Hustopeče nad Bečvou
Celková cena: 1 390 000 Kč

Včetně provize a právních výloh.
Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Hustopeče nad Bečvou
Datum aktualizace: 28.05.2024
Stavba:
Zástavba: Venkovská
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 1414 m²

Kdo by měl zájem postavit si rodinný dům v zajímavé klidné lokalitě obklopené krásnou přírodou a výborným dojezdem do Hranic, Nového Jičína a Valašského Meziříčí, pro toho je určen tento pěkný pozemek. Do Hranice dojedete za 16 minut, do Nového Jičína za 15 minut a do Valašského Meziříčí za 13 minut.
Nabízíme k prodeji stavební pozemek v městysu Hustopeče nad Bečvou – místní část Poruba o velikosti 1.414 m2. Pozemek se nachází v okrese Přerov, přibližně 15 km od Hranic ,13 km od Nového Jičína, 10 km od Valašského Meziříčí. Dle územního plánu se jedná o zastavitelnou plochu pro bydlení v rodinných domech.
Jedná se o velmi hezkou klidnou lokalitu na okraji obce Poruba.
Pozemek je částečně umístěn ve svahu, který se výborně hodí pro výstavbu sklípku, popřípadě garáže nebo dílny, kde lze velmi ušetřit za vytápění prostor. Inženýrské sítě jsou v blízkosti.
Z pozemku je úžasný pohled do krásné přírody Moravské brány. Pokud by zájemce chtěl ještě zvětšit pozemek, je možno dokoupit další část sousedního pozemku pro užívání zahrady.
Městys Hustopeče nad Bečvou má veškerou občanskou vybavenost – obecní úřad, základní škola, mateřská škola, obchody, pošta, kostel s 14 barokními sochami, renesanční zámek s arkádami, kde se konají velmi zajímavé akce, štěrkopísková jezera, cyklostezka Bečva. V obci Poruba se nachází unikátní větrný mlýn holandského typu s otočnou střechou. Kulturní život v obci Poruba se odehrává v místním kulturním domě, kde je v provozu hospůdka, velice známé jsou kulturní akce "Vodění medvěda", hodové zábavy, sportovní hřiště, využití pro rodiny s dětmi areál průlezky, skluzavky atd.
Celková cena pozemku za 1 m2 je 1.050,- Kč.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací kontaktujte makléřku , která vám nemovitost ráda představí.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Zástavba Venkovská
Umístění Klidná část obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Příjezdová komunikace Asfaltová, Neupravená
Telekomunikace Telefon
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Celková plocha 1414 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky