Prodej stavebního pozemku 1220 m2, Loděnice

Plocha celková: 1220 m2 Číslo zakázky: 22490
Název: Prodej stavebního pozemku 1220 m2, Loděnice
Celková cena: 12 000 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Loděnice
Datum aktualizace: 20.05.2024
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 1220 m²

Loděnice proslulé výrobou gramofonových desek nebo tím, že se zde natáčel oscarový snímek Ostře sledované vlaky, jsou skvělým místem pro život. Své o tom věděli již naši předci v době neolitické, což dosvědčují bohaté archeologické nálezy. Výhod života zde si dnes můžete užívat i vy.

Pozemek, který Vám nabízíme, se nachází v okrajové části obce ve stávající zástavbě rodinných domů. Je zde skvělá místní komunita, která si cení klidu a kvality života stejně jako sousedských vztahů. Nejrůznější sousedské akce pro děti i dospělé, které se v místě pořádají, dotvářejí příjemnou atmosféru, která na vás dýchne, jen co dorazíte na prohlídku. Klidný ráz toho místa je podpořen tím, že se jedná o slepou ulici.

Pozemek s jihovýchodní orientací a o výměře 1220 m² nabízí dostatek místa pro všechny vaše sny. Je zcela oplocený, napojený je na komunikaci ze zámkové dlažby, ve které je vedena kanalizace a vodovod. Do zděného pilířku na hranici pozemku je zavedena plynová a elektrická přípojka (vč. přípravy pro instalaci solárních panelů). Dle územního plánu je pozemek vedený v plochách k bydlení v rodinných domech. Je možnost zde umístit rodinný dům s maximálně dvěma nadzemními podlažími včetně obytného podkroví a také doplňkové stavby jako garáž, dílnu, kolnu apod., to vše při zachování architektonické jednoty lokality.

Loděnice je obec ležící v Křivoklátské vrchovině 8 km severovýchodně od Berouna a na 10. kilometru dálnice D5 z Prahy do Plzně. Obec, jejíž územím prochází hranice CHKO Český kras, je obklopena malebnou krajinou a zároveň nabízí veškerý komfort pro každodenní život. Je zde základní škola (necelých 100 m od domu) i mateřská škola (cca 500 m), dále pošta, Tesco, lékař, lékárna, restaurace i spousta možností vyžití pro dospělé i děti. Mimo jiné je to hřiště pro pétanque, kuličkový park, knihovna, a je zde také bohatá spolková činnost a to jak v oblasti kultury tak i sportu - např. pěvecký sbor, ochotnické divadlo, atleticko-fotbalový klub, věnovat se zde můžete také judu, jezdectví či rybaření. Aktivit je zde tolik, že si každý přijde na své.

Díky dálnici je obec výborně dopravně dostupná. Na nejbližší stanici metra v Praze je to pouhých 15 min pravidelnou autobusovou linkou a do Prahy Vás doveze také vlak. Vlakové a autobusové spojení je samozřejmě zajištěno také do Berouna.

Chcete-li nákup pozemku či výstavbu na něm realizovat prostřednictvím úvěru, nabízíme Vám možnost vypracování nezávislého návrhu financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Swiss Life Select klientům poskytuje poradenské služby na nejvyšší úrovni v oblasti finančního plánování, investování, správy majetku, finančního zajištění na stáří, pojištění či financování bydlení.

Zástavba Obytná
Umístění Klidná část obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Celková plocha 1220 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky