Prodej stavebního pozemku 1185 m2, Senohraby

Plocha celková: 1185 m2 Číslo zakázky: 22466
Název: Prodej stavebního pozemku 1185 m2, Senohraby
Celková cena: 8 500 000 Kč
Adresa: Senohraby
Datum aktualizace: 31.05.2024
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 1185 m²

Na jižním okraji obce Senohraby nabízíme k prodeji mírně svažitý stavební pozemek o velikosti 1185 m². Pozemek je upravený a zasíťovaný, čeká jen na nové majitele, kteří na něm vykouzlí svůj bezpečný domov.

V okolí pozemku se kromě dalších několika stavebních parcel nachází také velmi hezky udržované domy. V obci najdeme vše potřebné – hřiště, školu, školku, Sokol, obchody, výbornou cukrárnu. Odpočívat a rozmazlovat se můžete v místním vyhlášeném hotelu Sen, kde najdete sauny, vířivky a mnoho dalšího.

Pár kroků od pozemku začíná turistická stezka, která se vine lesem až k Sázavě a oblíbené plovárně provorepublikového střihu. Tam se můžete občerstvit, přívozem přepravit na druhý břeh nebo se kochat romantickými zákoutími středověkého hradu Zlenice (neboli Hlásky). Takových zajímavých cest je tu spousta, Ladův kraj přímo vybízí k toulkám čistou přírodou, ať už pěšky nebo na kole. V případě příznivých sněhových podmínek dokonce bývá téměř u pozemku upravená běžkařská stopa.

Senohraby jsou velmi dobře dostupné do Prahy, přitom jsou obklopeny krásnou přírodou. Toto místo na Vás dýchne pohodou, harmonií a klidem a stojí za to ho navštívit. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se na nás obrátit, velmi rády Vám tento nádherný pozemek ukážeme.


Celková plocha 1185 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky