Prodej rodinného domu 84 m2, Krásná Hora nad Vltavou

Užitná plocha: 84 m2 Pokojů: 3 Číslo zakázky: 21730
Název: Prodej rodinného domu 84 m2, Krásná Hora nad Vltavou
Celková cena: 1 600 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Krásná Hora nad Vltavou
Datum aktualizace: 05.06.2024
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Umístění: Centrum obce

Pojďte bydlet anebo si pořídit chalupu do malebného města Krásná Hora nad Vltavou, blízko Sedlčan v okrese Příbram.
Nyní máte příležitost koupit rodinný dům 3+kk před rekonstrukcí. Situován je přímo na pečlivě upravovaném náměstí Krásné Hory. Do domu se vchází průjezdem s dřevěnými vraty, který může posloužit i k parkování. Za druhými vraty se pak ocitáme na dvorku, ze kterého je přístup do domu samotného, na půdu, do dílny, kůlny a do stodoly. Volná plocha pozemku se může zvětšit případným zrušením některých těchto technických prostor v jeho zadní části. Uzavřený dvůr zajišťuje maximální soukromí a je dostatečně velký (87 m2) pro vybudování záhonků, pěstování bylinek či květin i pro posezení a relaxaci například u knížky nebo voňavé kávy.

Dům sestává ze tří místností. Po vstupu do chodby lze pokračovat buďto doleva do obývacího pokoje nebo doprava do kuchyně s kamny, která je průchozí do dalšího pokoje a dále do koupelny se sprchovým koutem (zde je finálně připravena k instalaci nová toaleta a umyvadlo). Do sklepa, který může sloužit i jako vinný sklep, je přístup zvedacím poklopem v podlaze.
Vytápění je zajištěno lokálními kamny na tuhá paliva. Do domu je přiveden obecní vodovod a kanalizace. V jedné z místností je poškozený strop po zatečení.

Ve městě najdete základní občanskou vybavenost: školu základní i mateřskou, lékaře, lékárnu, poštu, obchody, knihovnu, restaurace. Více pak v blízkých Sedlčanech, kam se autem dostanete za 20 minut. Krásná okolní příroda, řeka Vltava, nedaleké nádrže Orlík či Kamýk nad Vltavou, cyklostezky i turistické trasy skýtají mnoho příležitostí pro zajímavé výlety. Autobusy zde zajišťují spojení mimo jiné do Příbrami, Dobříše, Sedlčan, Kamýku n. Vltavou, Milevska a Petrovic.

Místní krajina, město i samotná nemovitost mají své kouzlo, takže pokud máte zájem o tuto lokalitu, určitě přijďte na osobní prohlídku. Dům je vhodný k rekonstrukci dle Vašich přestav a svým umístěním se hodí jak k bydlení, tak k podnikání nebo čistě k investičním účelům.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Před rekonstrukcí
Zástavba Obytná
Typ objektu Samostatný
Typ domu Přízemní
Umístění Centrum obce
Počet podlaží objektu 1
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Ne
Výtah Ne
Půdní vestavba Ne
Balkón Ne
Parkování Ne
Lodžie Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Plocha sklepa 8 m²
Garáž Ne
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální tuhá paliva
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V
Doprava Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 150 m²
Plocha užitná 84 m²
Plocha pozemku 237 m²
Plocha zahrady 87 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky