Prodej rodinného domu 310 m2 Československé armády, Skuteč

Užitná plocha: 310 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 21904
Název: Prodej rodinného domu 310 m2 Československé armády, Skuteč
Celková cena: 2 850 000 Kč
Adresa: Československé armády, Skuteč
Datum aktualizace: 17.04.2024
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Zástavba:
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Centrum obce

Výjimečná nabídka!
- prodej domu teď, předání na přelomu roku - to znamená čas tak akorát na vyřízení stavebního povolení, dotací a plánů rekonstrukce
- zároveň příjem z nájmu
- po dohodě možnost přístupu do domu za účelem plánování a přípravy projektu rekonstrukce
- snížená cena

A co víc?

Pokud nechcete stavět, přesto si zařídit dům podle sebe, je toto pro Vás ideální příležitost!

V centru Skutče, přitom na velmi klidném místě, se nachází velká skautská klubovna, která čeká na nové majitele, kteří ji opečují a najdou v ní vše, co může nabídnout.
Jedná se o samostatně stojící dům katastrálně určený pro bydlení, se zastavěnou plochou 155m², přízemím, patrem a světlou půdou, kde by se také mohl vybudovat obytný prostor. Za domem se nachází zahrada o velikosti 175m². Zde najdeme kůlnu, úložný prostor bez pevných základů. Jinak je zde prostor pro houpačku, pískoviště a případně pro vytvoření posezení třeba s grilem. Před domem se nachází dvě parkovací stání, další možnost parkování je v blízkém okolí. Celý objekt je určen k rekonstrukci, proto se zde nabízí velké množstí variant, jak celý dům přestavět tak, aby přesně vyhovoval potřebám budoucích majitelů. Můžete zde mít v přízemí místo pro podnikání a nahoře byt, nebo vytvořit dvougenerační bydlení se dvěma byty nad sebou, případně vymyslet další řešení. K tomu by mohlo pomoci i využití dotací od státu na rekonstrukci a zateplení.

Topení je zde zajištěno kamny na dřevo v téměř každé místnosti, k temperování budovy slouží přímotopy.
Dům je po rekonstrukci z 90. let, kdy zde byly opraveny některé podlahy a rozvody vody a sociální zařízení, fasáda a v přízemí byla provedena sanační omítka . V předloňském roce byly nově napojená kanalizace a vodovod a zároveň opravený přístupový chodník a dvě parkovací místa patřící k domu.

Dům bude volný koncem tohoto roku. Do té doby můžete dostávat dohodnutý nájem a zároveň plánovat, jak si z tohoto zajímavého místa vytvořit domov, kde se budete rádi vracet po náročném dni.

O ceně je možné jednat.

Pokud Vás nabídka zaujala, jsem Vám k dispozici, nemovitostí Vás ráda provedu a doplním další informace. Doporučuji k osobní prohlídce, abyste mohli naplno načerpat atmosféru tohoto místa. Těším se na Vás...

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Před rekonstrukcí
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Centrum obce
Počet podlaží objektu 2
Zařízeno Ano
Parkování Ano
Sklep Ne
Garáž Ne
Bazén Ne
Plocha zastavěná 155 m²
Plocha užitná 310 m²
Plocha pozemku 330 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky