Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej rodinného domu 250 m2, Heraltice

Prodej rodinného domu 250 m2, Heraltice

Užitná plocha: - Pokojů: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Typ objektu: -
Typ domu: -
Umístění: -

Jestliže uvažujete nad posunem v životě a Vaše směřování vede na vesnici, tak zde máte jedinečnou příležitost. Tou příležitostí je
zemědělská usedlost v obci Heraltice na Třebíčsku, kde se dá bydlet, podnikat i hospodařit. K tomu je potřeba trochu odvahy a samozřejmě taky trochu peněz. Ale, jak se říká, odvážnému štěstí přeje.
Tento objekt má všechno, jak za starých časů - obytnou část pro hospodáře a jeho rodinu, vejminek pro rodiče hospodáře, chlévy, stodoly a velkou zahradu. Jak už to bývá v podobných případech, je zde také dostatek místa pro zpracování zabijačky včetně udírny. Místa je tu opravdu požehnaně - namátkou zmíním velkou půdu nebo vyklizené stodoly.
Za zmínku také stojí to, že i zahrada je v zastavitelném území.
Čas se zde však nezastavil a tak v průběhu let došlo k různým vylepšením původního stavu. Například zde bylo zavedeno ústřední topení - nejdříve na tuhá paliva později i na plyn (v současné době lze provozovat oba systémy). Ohřev vody zajišťuje kombinovaný bojler.
Objekt je celkově v dobré kondici, vnitřní prostory jsou ihned obyvatelné, nicméně z hlediska dnešních standardů bude alespoň částečná rekonstrukce vhodná. Detaily bychom probrali při prohlídce.
Heraltice leží mimo hlavní silniční tahy okresu, což po celý rok umožňuje klid od rušné dopravy. V Heralticích je potřebná občanská vybavenost - obecní úřad, škola a školka, obchod, restaurace apod. Městys se také může pyšnit krásnou přírodou okolních hustých lesů, které jsou na podzim atraktivní destinací pro houbaře (momentálně se na jejich stavu sice podepsal kůrovec, ale pořád jich dost zůstalo) a celoročně se zde nachází zdroj kojenecké pitné vody pro část okresu Třebíč. Okolní prostředí přímo vybízí pro jízdu na kole a nově zrekonstruovaná náves zase pro odpočinek na zahrádce místního pohostinství, nebo návštěvu muzea hasičské historické techniky.
Přijďte se podívat, stojí to za to.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky