Prodej rodinného domu 247 m2 Poříčská, Velké Poříčí

Užitná plocha: 247 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 18493
Název: Prodej rodinného domu 247 m2 Poříčská, Velké Poříčí
Celková cena: 3 490 000 Kč
Adresa: Poříčská, Velké Poříčí
Datum aktualizace: 16.05.2024
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obytná
Typ objektu: V bloku
Typ domu: Přízemní
Umístění: Klidná část obce

Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se majitelem prostorného rodinného domu v klidné lokalitě Velkého Poříčí u Hronova, s výbornou dostupností do nedalekého Náchoda. S podlahovou plochou 300 m2 a pozemkem o rozloze 553 m2 má tento dům velký potenciál pro rekonstrukci dle vašich představ, avšak zároveň je plně připraven pro okamžité bydlení.

Vedle fotografií se skutečným stavem domu máte k dispozici i nabídku možností jak by mohlo vaše budoucí bydlení vypadat.

Umístěný v klidném prostředí Velkého Poříčí, v těsné blízkosti Náchoda a Hronova, nabízí tento dům možnost vybudovat příjemné a pohodlné bydlení. Jeho stávající stav umožňuje ihned se nastěhovat a začít užívat si nový domov.
Dům je dispozičně promyšlený. V přízemí naleznete prostorný byt 3+kk o rozloze cca 90 m2, který nabízí dostatek prostoru pro pohodlný život. V prvním patře se nachází další byt 3+kk o ploše 79 m2 a možností využít i přilehlý půdní prostor o velikosti cca 20 m2. Nemovitost zahrnuje i garáž a další skladovací prostory, které vám umožní udržet věci organizované a usnadní vám život.
Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem. Dům je plně napojen na vodovod a kanalizaci, což znamená, že můžete v klidu využívat možnosti bezstarostného bydlení.
Městys Velké Poříčí je vybaven veškerou občanskou vybaveností, kterou budete potřebovat. Lokální služby zahrnují obchody, zdravotní péči a mnoho dalšího. Pro děti je zajištěno vzdělání na místní základní škole a následně i na středním odborném učilišti nebo na průmyslové škole textilní. Připojení na veřejnou dopravu a blízkost krásné přírody nabízí ideální kombinaci pro klidný a komfortní život.
Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost vlastnit prostorný rodinný dům v útulném prostředí Velkého Poříčí. Přijďte se podívat a objevte všechny možnosti, které tento dům může obsahovat.
Díky našemu klientskému servisu vám pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti včetně nabídky na financování. Přijďte se podívat. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obytná
Typ objektu V bloku
Typ domu Přízemní
Umístění Klidná část obce
Počet podlaží objektu 3
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Půdní vestavba Ne
Podzemní podlaží 1
Parkování Ano
Plocha parkování 40 m²
Sklep Ano
Plocha sklepa 35 m²
Garáž Ano
Plocha garáží 18 m²
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední plynové
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Počet domů 1
Počet bytů: 2
Počet volných bytů 2
Plocha zastavěná 200 m²
Plocha užitná 247 m²
Plocha podlahová 300 m²
Plocha pozemku 553 m²
Plocha zahrady 241 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky