Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej rodinného domu 200 m2 Nádražní, Železnice

Prodej rodinného domu 200 m2 Nádražní, Železnice

Užitná plocha: - Pokojů: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Typ objektu: -
Typ domu: -
Umístění: -

NEMOVITOST JE V REZERVACI KONKRÉTNÍM ZÁJEMCEM


Scháníte dvougenerační bydlení v okolí města Jičín nebo v okolí turistických cílů jako jsou například - Prachovské skály, jinolické rybníky nebo zřícenina hradu Trosky? Nabízíme Vám právě tuto možnost, a to prodejem dvougeneračního rodinného domu o obytné dispozici 3+1 a 4+1 s užitnou plochou 180 m² ve městě Železnice, ulice Nádražní. Nemovitost je s udržovanou zahradou na pozemku o výměře 943 m². Přízemí i první patro mají samostatnou koupelnu, toaletu. V prvním patře můžete využít zimní zahradu se vstupem na terasu a kouzelným výhledem na okolí. Vytápění domu je řešeno pomocí kotle na tuhá paliva, ohřev vody je pomocí karmy. Elektřina je původní v hliníku, rozvody vody a svody odpadů jsou v plastu. Na zahradě se nachází studna, kterou využijete na zalévání nebo na napuštění bazénu, který rádi využijete během teplého léta. Veškerá občanská vybavenost v místě.

Město Železnice (německy Eisenstadtel) se nachází v okrese Jičín v Královéhradeckém kraji necelých 5 km ssv. od Jičína. Žije v něm přibližně 1 400 obyvatel. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. oto území bylo osídleno již v době kamenné, bronzové, železné i hradištní. Dokazují to hojné archeologické nálezy. Název Železnice má souvislost s vrchem Železný na jižní straně, kde se nachází železo a s hradem, který patřil k nejstarším v severovýchodních Čechách, nazýval se někdy také Železnice nebo Isenberg. Hrad byl vystavěn na návrší v areálu bývalého hradiště nedaleko středověké Hradecké cesty. Na jeho jméno v písemných pramenech poprvé upomíná Čéč ze Železnice mezi roky 1180 -1182. Od 23. ledna 2007 byl obci vrácen status města.

Říkáte si, to je přesně to, co hledám? Tak není nic jednoduššího, než- li zavolat a domluvit se na prohlídce.

Swiss Life Select Vám nabízí možnost vypracování nezávislé tvorby financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.
Více informací u makléře Petra Kubíčka, který se bude těšit na společnou prohlídku.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky