šipka Realitní makléř

Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
Michal Vašíček | 05.04.2024

Rád bych touto cestou vyjádřil poděkování panu Kubíčkovi za odvedenou práci při zprostředkování prodeje bytu na adrese Prokopa Velikého v Kolíně. S průběhem prodeje jsme byli spokojeni.


Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
Martina Literová | 06.12.2023

S blížící se zimou jsem sháněla chalupu, pokud možno co nejblíže horám a v cenové relaci, která by byla pro mě přístupná. Na vašich stránkách jsem našla objekt v obci Stolín č.p. 17 a tak jsem ihned kontaktovala Vašeho realitního makléře, p. Kubíčka. Domluvili jsme si schůzku a vyjeli s manželem v domluvený den na prohlídku. Pan Kubíček nás mile přivítal a ochotně provedl celou chalupou, prošli jsme i celý pozemek. Na otázky jsme dostali vždy vyčerpávající odpověď - ať se týkaly objektu, jeho vybavení a třeba i takových detailů, jakým byly použité materiály a provedené úpravy. Uzavřeli jsme kupní smlouvu a příští týden je plánováno předání. Jsme velmi spokojeni jak s celým průběhem předání, tak i s komunikací a milým přístupem pana Petra Kubíčka. Jakékoliv otázky které jsme měli, ochotně vysvětlil i po telefonu a nabídl pomoc v případě, že budeme cokoliv potřebovat. Ještě jednou chci poděkovat za milou a profesionální spolupráci a v případě, že budeme v budoucnu cokoliv potřebovat, ráda se na Vaši kancelář obrátím a samozřejmě doporučím svým přátelům a známým.

 


Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
Faltusová Hana | 05.04.2023

Dobrý den, Váš kolega pan Petr Kubíček, mně a sestře zprostředkoval prodej rodinného domu v Líšnici č.62 okr. UO. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, ochotu a sympatické chování. Jsem ráda, že jsme s ním mohli spolupracovat.


Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
Miroslav Novák | 05.12.2022

Kupoval jsem byt v Týništi nad Orlicí, Čs. armády 877. Realitním makléřem byl pro tento obchodní případ pan Petr Kubíček. Vždy dorazil včas na sjednanou schůzku, vždy vzal telefon nebo zavolal zpět, vždy odepsal na zprávu. Průběh koupě a prodeje nemovitosti proběhl přesně tak, jak dopředu nastínil, k žádnému nemilému překvapení nedošlo. Naopak nad rámec očekávání mi na moji žádost vykomunikal s prodávajícím přístup do bytu hned na začátku procesu prodeje, což mi usnadnilo přípravu k rekonstrukci. Celkově vzato si nemůžu na nic stěžovat, kladně hodnotím především spolehlivost, pracovní nasazení, komunikační a přesvědčovací schopnosti pana Petra Kubíčka.


Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
Jana Kosová | 01.12.2022

chtěla bych poděkovat makléři panu P. Kubíčkovi za velmi profesionální a vstřícné jednání při prodeji bytu 3+1 v Týništi nad Orlicí. Realizace prodeje probíhala,  dnes v nepříznivé době prodeje nemovitostí, z jeho strany opravdu perfektně. Vždy mě kontaktoval,  když se objevily nové posuny a skutečnosti ohledně prodeje a ihned vše řešil. Pana Kubíčka jsem oslovila již po druhé. První prodej nám zprostredkoval již na podzim roku 2021 v Žamberku, byt 4+1. A právě, že jsem byla spokojena,  jsem opět pana Kubíčka kontaktovala.


Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
Dalibor Pačes | 14.06.2022

Rád bych vyjádřil společnosti Fincentrum poděkování za spolupráci s realitním makléřem Petrem Kubíčkem. Dostal jsem na něj doporučení od jiných obyvatel Dolní Dobrouče, pro které v minulosti pracoval. Takové doporučení je k nezaplacení. Pana Kubíčka jsem oslovili ohledně prodeje bytu v bytové jednotce č. 574 v Dolní Dobrouči. Koncem prosince minulého roku jsme se poprvé sešli k podepsání potřebných dokumentů a již 18. května 2022 jsem měl na účtu připsanou platbu od klientů s nejvyšší nabídkou. S prací Petra Kubíčka jsem byl bez výhrad spokojen, vše vždy probíhalo dle dohody, ve stanovených termínech a bez komplikací.


Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
Jan Berger | 11.10.2021

Pan Kubíček mně prodával dúm ve Vrbně pod Pradědem. S jeho prací jsem byl velmi spokojen. Měli jsme zakázku u jiné realitní kanceláře, ale nebyl jsem s její prací spokojen, proto jsme se obrátili na pana Kubíčka. Oslovil jednoho velmi šikovného fotografa. Nafotil celý objekt a udělal video. Velmi dobrá práce, za týden byl domluven prodej. Děkuji za spolupráci.


Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
Michaela Novotná a Pavel Netek | 09.08.2021

S makléřem panem Petrem Kubíčkem jsme byli velmi spokojeni. Prodávali jsme dům v Chrudimi v Lázeňské ulici. Vyšel nám ve všem vstříc a obzvláště bych chtěla poukázat na jeho lidsky pristup, dalo se s ním na všem domluvit, za nás maximální spokojenost. Děkujeme! 


Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
Jan Tobiška | 26.07.2021

Před časem jsem využil služby Fincentrum. Chtěl bych poděkovat p. Petru Kubíčkovi za pomoc s prodejem pozemku v osadě Světlá (Žďár nad Orlicí) Profesionální přístup, vstřícné jednání a co hlavně oceňuji je přístup v případě nedorozumnění. Vymyslí řešení, ve finále výhodné pro všechny strany. Po mých předchozích zkušenostech s realitkami bylo jednání s p. Kubíčkem radost a do budoucna neváhám využít jeho služeb.


Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
Lada Louženská | 30.06.2021

chtěla bych touto cestou poděkovat p. Kubíčkovi za prodej nemovitosti v Černé za Bory. Komunikace i spolupráce s ním byla na dobré úrovni.


Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
David Bláha | 11.02.2021

Při rozhodování o strategii, jak nejlépe prodat vlastněnou nemovitost jsem se rozmýšlel, co pro mne bude nejlepší volba. Neměl jsem velkou důvěru v realitní makléře, ale přesto jsem ho zvolil. Svého rozhodnutí díky odvedené práci pana Kubíčka nelituji, do budoucna jeho služby rozhodně ještě využiji. Ze zkušenosti mohu a budu doporučovat jeho služby, ukázkový příklad odborně a dobře odvedené práce, ze které mám jako klient užitek.


Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
Rálišovi | 04.01.2021

Dobrý den,v listopadu jsme koupili byt v obci Starý Máteřov  114 prostřednictvím vaší realitní kanceláře. Prodej vedl pan Petr Kubíček.Je ochotný,vstřícný,vše potřebné zařídil maximálně rychle k naší velké spokojenosti. Všem ho mohu vřele doporučit. 


Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
Stanislav Čejka | 27.11.2020

koupil jsem nebytový prostor v Pardubicích, přes Vašeho makléře Petra Kubíčka. Jelikož mám zkušenosti s jinými obchody nemovitostí, můžu srovnávat práci jednotlivých zprostředkovatelů. S panem Kubíčkem jsem byl velmi spokojen, zvlášť pro jeho otevřené jednání, neustálou snahu komunikovat a ihned reagovat na vzniklé situace. A to i po zaplacení zálohy, což mám právě zkušenosti, že bývá problém.

 


Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
Ludmila Saluková | 11.11.2020

Ráda bych touto cestou doporučila skvělého realitního makléře Petra Kubíčka a zároveň mu moc poděkovala za rychlý prodej bytu v Hradci Králové.


Petr Kubíček
Samostatný realitní makléř
Luboš Bárta | 02.11.2020

Rád bych touto cestou poděkoval za zprostředkování prodeje bytu, v Opatovicích nad Labem a za odvedenou práci pana Kubíčka, s kterým jsem jednal. Velmi oceňuji celkový přístup k jednání, ochotu, profesionalitu, znalost a spolehlivost. Na čem jsme se domluvili, to se stalo. Pokud jsem potřeboval nějaké dodatečné informace, tak nebyl problém je získat Co se dneska moc nevidí, je provádění úkonů v co nejdřívějším termínu tak, aby se  proces zbytečně neprotahoval. Kéž by všechny realitky a všichni „realiťáci“ přistupovali k zákazníkům takto. Pak by nebylo potřeba hodnotících serverů.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 16 nalezených.