Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej rodinného domu 152 m2 Družstevní, Letonice

Prodej rodinného domu 152 m2 Družstevní, Letonice

Užitná plocha: - Pokojů: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Typ objektu: -
Typ domu: -
Umístění: -

Hledáte zemědělskou usedlost ideální pro chov koní s výběhem, bydlení, podnikání s úložnými prostory či pozemek pro stavbu? Je dostatečně variabilní, a díky tomu si ji upravíte podle Vašich představ.

Podívejte se na zajímavou nabídku prodeje nemovitosti v Letonicích, poblíž Slavkova u Brna a Bučovic s napojením na blízkou dálnici D1 a přitom vzdálenou 30 min. od Brna.

Automechanik, lakýrník, stolař, pivovar v historickém duchu i další drobná podnikání tu najdou dostatek prostoru pro svoji realizaci. Aktuálně je usedlost přizpůsobena k chovu koní spojené s bydlením 2+1, najdete tu dále stodolu, hospodářské budovy, sklepy, dílny i garáže. Široký průjezd Vám umožní vjezd traktorem až na zahradu s přístřeškem na konci pozemku. Řadový cihlový dům je vhodný k částečné rekonstrukci, přestavbou hospodářských budov lze docílit dalších obytných prostor (šířka 14,5 m2, délka 106 m2 pozemku).

Letonice disponují veškerou základní občanskou vybaveností se základní i mateřskou školou, restaurací, knihovou, poštou. Okolní příroda, jako např. národní přírodní památka Větrníky, vybízí k turustice jak na kole či pěšky nebo právě k výjížďkám na koních. Přijměte naše pozvání do vašeho nového domova.

Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky