Prodej rodinného domu 102 m2, Uhlířská Lhota

Užitná plocha: 102 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 22407
Název: Prodej rodinného domu 102 m2, Uhlířská Lhota
Celková cena: 3 199 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Uhlířská Lhota
Datum aktualizace: 24.07.2024
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Klidná část obce

Hledáte nový domov, chalupu nebo investiční příležitost, kterou si můžete upravit dle vlastních představ? Pak je tato nemovitost právě pro Vás.
K nemovitosti je zpracována inspekční dokumentace s posouzením stavu.
Nyní je k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 4+1 s možností rozšíření o další místnosti v podkroví. Nemovitost je napojená na elektřinu i plyn, v současnosti jsou odpady svedeny do jímky a voda je čerpána z vlastní studny. Již je připraveno připojení na kanalizaci i vodovod, který bude v letošním roce realizován. V minulosti byl dům využíván jako chalupa a následně upraven k trvalému bydlení. Vytápění je řešeno kotlem na tuha paliva, který je propojen s bojlerem na ohřev vody, lze vytápět či se ochladit v létě nedávno nainstalovanými klimatizačními jednotkami ve všech obytných místnostech. Pokud nebudete chtít topit kotlem, o ohřev vody se postará plynový kotel. Součásti nemovitosti jsou vedlejší prostory a to garáž i dílna, která může být využívána také jako garáž. Na zahradě je zděná pergola s krbem pro posezení s rodinou nebo přáteli. Dům je z části podsklepen, kde lze případně uskladnit potraviny. Při renovaci byly vyměněna téměř všechna okna za plastová s izolačními dvojskly a myslelo se i na izolaci proti úniku tepla, kdy je dům zateplen 8 cm polystyrénem v 1.NP.
Pro Vaše ratolesti je ZŠ a MŠ: v Krakovanech, Týnci nad Labem a v Hlavečníku. Ve volných chvílích můžete vyrazit do okolní přírody na procházku nebo na houby.
Obec byla zbožím kláštera sedleckého. Roku 1436 byla od císaře Zikmunda zapsána Vaňkovi z Miletínka. Později patřila panství pardubickému. Mezi světovými válkami bylo v obci velmi dobře zavedeno pěstování a sušení léčivých bylin.
Koncem sedmdesátých let vznikla v obci Uhlířská Lhota myšlenka na pořádání sjezdů Lhot a Lehot, jichž je v Čechách, na Moravě a na Slovensku kolem tří set. První sjezd se konal o prázdninách v roce 1980 právě v Uhlířské Lhotě. Nápad se ujal a tradice trvá, přičemž Lhoty se v pořádání sjezdu střídají.
Do obce je autobusové spojení z Kolína a z Přelouče.
V Uhlířské Lhotě se nachází obchod se smíšeným zbožím. Hostinec v Rasochách je v tuto chvíli v pronájmu. Možnost ubytování je v Rasochách v rodinném penzionu.
Okolí obou obcí je vhodné pro výlety na kolech a pro procházky po lese, které jsou bohaté na lesní plody. Do 20km od obce je možnost navštívit Chlumec nad Cidlinou se zámkem rodu Kinských, Kladruby nad Labem s Národním hřebčínem, Kutnou Horu s velkým historickým dědictvím a samozřejmě okresní město Kolín.
Tak na nic nečekejte, zavolejte a sejdeme se zde a domem Vás provedu.
A Jak by to bylo v případě financování koupě? Tady mám pro Vás samozřejmě řešení s mými kolegy finančními konzultanty, který Vám zajistí bezkonkurenční možnosti financovaní, které Vás nebudou stát vůbec nic.
Brzy na viděnou Váš Petr Revenda.
V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obytná
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Klidná část obce
Počet podlaží objektu 2
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ano
Podzemní podlaží 1
Balkón Ne
Parkování Ano
Plocha parkování 60 m²
Lodžie Ne
Terasa Ano
Plocha terasy 18 m²
Sklep Ano
Plocha sklepa 9 m²
Garáž Ano
Plocha garáží 40 m²
Bazén Ne
Zdroj vody Místní zdroj
Rozvod topení Lokální elektrické, Ústřední tuhá paliva
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Septik
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Satelit, Kabelové rozvody
Elektřina 230V, 380V
Doprava Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Plocha zastavěná 147 m²
Plocha užitná 102 m²
Plocha pozemku 590 m²
Plocha zahrady 440 m²
Rok výstavby 1928
Rok rekonstrukce 2003
Rok kolaudace 1931
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu podle vyhlášky č. 148/2007 Sb.
Energetický štítek Stáhnout

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky