šipka Realitní makléř

Petr Revenda
TOP realitní makléř
Miroslava Janoušková | 21.05.2024

Dobrý den, hodnotím pana Revendu jako dobrého profesionála s milým přístupem.


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Janásek | 20.05.2024

Rádi bychom poděkovali panu Revendovi za profesionální a vstřícný přístup při koupi nemovitosti. Veškeré informace ohledně nemovitosti souhlasily a platilo na čem jsme se domluvili. Vždy se přizpůsobil našim časovým možnostem a vše dopadlo k naší spokojenosti. Moc děkujeme​.


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Kateřina Fantíková | 14.03.2024

Děkuji panu Revendovi za profesionální, milé a přátelské jednání. Během celého procesu koupě bytu byl vždy k dispozici a ochotně pomohl i nad rámec svých povinností. Ráda se na něj opět obrátím, pokud budu potřebovat další pomoc s nějakou nemovitostí.


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Tomáš Kohout | 08.01.2024

Jsme velmi spokojeni s prodejem našeho bytu, který zprostředkoval pan Revenda. Byl velmi ochotný, komunikativní a vstřícný. Dokázal prodat náš byt za cenu na které jsme se dohodli. Prezentace bytu byla na vysoké úrovni a zaujala mnoho zájemců. Určitě doporučuji pana Revendu jako skvělého makléře, který splní vaše očekávání. Ještě jednou moc děkujeme.


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Andrea Hronová | 11.12.2023

Ráda bych touto cestou vyjádřila velice kladné reference panu Revendovi. V letošním roce jsem pořizovala nemovitost a díky profesionálnímu přístupu pana Revendy jsem byla s pořízením velmi spokojena. Pan Revenda se  mnou jednal naprosto profesionálně a s pořízením bytu jsem neměla téměř žádné starosti. Je velmi ochotný, poradí a nasměřuje člověka tím správným směrem. Za spolupráci velmi děkuji a těším na další.


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Ivana Turková | 27.11.2023

Když jsem se začala koukat po nemovitostech, tak musím říct, že není snadné narazit na ochotné, pravdomluvne a slušné "realitaky"
S p.Revendou jsem to štěstí měla. Podklady pri prohlídce super, informace super, ochota super, komunikace super.. Není takových hodně a díky němu, majitelům a mému finančnímu poradci byla koupi mého nového bydlení bez komplikací a nějakých nervů.
Takhle si představuji, že budou realitní makléři s lidmi jednat.

Díky za spolupráci. 


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Jiří Málek | 27.11.2023

Dobrý den.

Rád bych tímto poděkoval za skvělé služby vašeho makléře Petra Revendy při prodeji bytu. I když to neměl pan Revenda jednoduché, nemohu si jeho zastupování vynachválit. 

Od samotné prezentace bytu, na které jsem byl sám překvapený, jak hezky byt na fotkách a videu vypadal, až po komunikaci po prohlídkách a následné zařizování kolem smluv.

Jelikož byl byt zatížený hypotékou, musel jsem věc řešit s bankou a pan Revenda mi vždy velice ochotně řekl a posléze i napsal co přesně a v jakých termínech si mám od banky vyžádat.

Pokud bych mohl hodnotit na stupnici, bylo by to 10 bodů z 10.

Moc děkuji 


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Eva Trynerová | 13.11.2023

Služby makléře pana Petra Revendy jsme využili již po druhé, tentokrát při prodeji nemovitosti. Díky jeho profesionalitě a citlivému přístupu, který byl u této transakce obzvlášť potřeba, vše proběhlo tak, jak jsme si představovali. Nadstadardní přístup a komunikaci pana Revendy můžeme vřele doporučit. Děkujeme.


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Miroslav Tryner | 13.11.2023

S makléřem panem Petrem Revendou jsme spolupracovali při koupi nemovitosti. Díky jeho profesionalitě a citlivému přístupu vše proběhlo hladce a k naší plné spokojenosti. Pro jeho nadstadardní přístup a komunikaci můžeme služby pana Revendy jednoznačně doporučit. Pokud to bude třeba, rozhodně se na něj znovu obrátíme.


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Aleš Minařík | 21.09.2023

Dobrý den, Pan Petr Revenda je velmi schopný a spolehlivý makléř. Přichází aktivně s návrhy na řešení v každé situaci a je vždy k dispozici. Na všechny otázky vždy odpověděl obratem a srozumitelně. Jako makléře pro realitní obchody mohu pana Revendu jedině doporučit. S pozdravem, Aleš Minařík.


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Čecháková Soňa | 18.09.2023

Potřebujete rychle, profesionálně a bez potíží prodat nebo koupit svoji nemovitost? Řešíte složité životní situace s exekucí? Z mé vlastní zkušenosti radím samostatného realitního makléře s vysokými schopnostmi p. Petra Revendu. Je to člověk na pravém místě a velmi si cením spolupráce s ním. Ve své branži je opravdu profesionál. 


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Mgr. Petr Osokin | 13.09.2023

Rád bych touto cestou poděkoval a ocenil práci realitního makléře, pana Petra Revendy.

Přes pana Revendu jsem koupil nemovitost v obci Luková - Brodek u Přerova. Po celou dobu, pan Revenda obratem reagoval na veškeré dotazy, byl k zastižení na telefonu a operativně řešil veškeré věci, které byly potřeba. Díky jeho profesionalitě vše klaplo na jedničku, a já bych jej chtěl touto cestou ocenit, protože kvalitní služby dnes již nebývají všude samozřejmostí.


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Slavíkovi | 13.07.2023

Rádi bychom chtěli moc poděkovat panu Petrovi Revendovi, který nám nedávno dopomohl k vlastnímu bydleni.  Děkujeme za vstřícnost, ochotu, rychlost při komunikaci. Pan Revenda nás skvěle provedl celým procesem, nevěděli bychom jinak co a jak. Ulehcil nám spoustu zarizovani. S paní Revendovou byli úžasný tým, jsme rádi, že jsme měli právě je.

 


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Hana Zíková | 17.03.2023

Pan Petr Revenda prodával můj byt v Pardubicích-Polabiny. Jsem šťastná za jeho neuvěřitelně vstřícný, příjemný, milý, trpělivý a osobní přístup. Problémy, které se vyskytly při prodeji vyřídil s neuvěřitelnou trpělivostí a klidem, což pro mne bylo dost důležité, protože jsem prožívala těžké období po úmrtí mého bratra. Byla jsem ve velkém napětí, jak dopadne prodej bytu apod. Jeho pozitivní a přátelský přístup mě vždy uklidnil. Kdybych měla ohodnotit služby pana Revendy od 1 do 10 dala bych mu 100:). Je nejen úžasný realitní makléř, ale i člověk, kterého by si jistě každý přál mít za přítele i v osobním životě. Jemu i celé rodině přeji hodně štěstí a lásky. Blahopřeji RK, že má v týmu pana Revendu. Děkuji jemu a RK a přeji hodně osobních i pracovních úspěchů.


Petr Revenda
TOP realitní makléř
Martin Janoušek | 16.03.2023

Chci touto formou vyjádřit velkou spokojenost s prodejem bytu prostřednictvím společnosti Fincentrum Reality, zastoupené panem Petrem Revendou: vše proběhlo v příjemné atmosféře naprosto hladce, precizně a ke spokojenosti všech stran. Doporučení těchto nadstandardních služeb budu šířit dále.

A touto cestou současně velmi děkuji přímo panu Revendovi za spolupráci.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–15 z celkem 49 nalezených.