Prodej chaty 77 m2, Újezd nade Mží

Užitná plocha: 77 m2 Pokojů: 4 Číslo zakázky: 22573
Název: Prodej chaty 77 m2, Újezd nade Mží
Celková cena: 3 590 000 Kč
Adresa: Újezd nade Mží
Datum aktualizace: 14.06.2024
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Velmi dobrý
Zástavba: Rekreační
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Polosamota

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji krásnou chatu s vlastním pozemkem v blízkosti přírody, ideální pro milovníky klidu a relaxace. Tato jedinečná nemovitost se nachází v malebném údolí řeky Mže u obce Újezd nade Mží, kde okolí nabízí krásné přírodní scenérie a možnosti pro turistiku a rekreaci. Obec je vzdálena jen několik kilometrů od Plzně a zároveň je velmi blízko přehrady Hracholusky, která nabízí další možnosti pro rekreační aktivity, jako je plavání, plachtění, rybaření či paddleboarding. Z chaty máte výhled i na turisticky vyhledávanou zříceninu hradu Buben. V okolí se také nachází cyklostezky a turistické trasy.

Chata o velikosti 77m2 se pyšní i krásnou prostornou pergolou, která Vám poskytne místo pro odpočinek, ale také pro setkání s přáteli či rodinnou. Významnou výhodou této nemovitosti je beze sporu vlastní velmi dobře udržovaný pozemek o velikosti 749 m2. Samotnou nemovitost zdokonalila postupná a kvalitní rekonstrukce. Kromě obývacího pokoje spojeného s kuchyní a 3 ložnic má chata také plnohodnotné sociální zařízení, což poskytne maximální komfort. Z technických parametrů je důležité zmínit, že voda je čerpána z vlastní studny, ohřev vody zajišťuje bojler a k vytápění je možné použít elektrická topení. Odpad je sveden do jímky.

Nemovitosti v této oblasti mají potenciál růstu hodnoty. Kromě osobního využití může chata sloužit i jako investice s možností pronájmu. Těšíme se na Vaši návštěvu, kde Vám rádi představíme tuto unikátní nemovitost. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Druh objektu Dřevěná
Stav objektu Velmi dobrý
Zástavba Rekreační
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Polosamota
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rekreační chata
Zařízeno Ano
Půdní vestavba Ano
Parkování Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Garáž Ne
Bazén Ne
Zdroj vody Místní zdroj
Rozvod topení Lokální elektrické
Typ odpadu Septik
Příjezdová komunikace Neupravená
Telekomunikace Satelit
Elektřina 230V
Doprava Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 61 m²
Plocha užitná 77 m²
Plocha pozemku 810 m²
Plocha zahrady 749 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky