Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Vysočina:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Stavba:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Patro: od
do

šipka Vlastnictví:

šipka Ostatní:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Pronájem bytů Havlíčkův Brod

Přehled Seznam

Řadit od:

Pronájem bytu 3+1 72 m2 Na Spravedlnosti, Havlíčkův Brod Pronájem bytu 3+1 72 m2 Na Spravedlnosti, Havlíčkův Brod Pronájem bytu 3+1 72 m2 Na Spravedlnosti, Havlíčkův Brod Pronájem bytu 3+1 72 m2 Na Spravedlnosti, Havlíčkův Brod Pronájem bytu 3+1 72 m2 Na Spravedlnosti, Havlíčkův Brod Pronájem bytu 3+1 72 m2 Na Spravedlnosti, Havlíčkův Brod Pronájem bytu 3+1 72 m2 Na Spravedlnosti, Havlíčkův Brod Pronájem bytu 3+1 72 m2 Na Spravedlnosti, Havlíčkův Brod Pronájem bytu 3+1 72 m2 Na Spravedlnosti, Havlíčkův Brod Pronájem bytu 3+1 72 m2 Na Spravedlnosti, Havlíčkův Brod Pronájem bytu 3+1 72 m2 Na Spravedlnosti, Havlíčkův Brod Pronájem bytu 3+1 72 m2 Na Spravedlnosti, Havlíčkův Brod Pronájem bytu 3+1 72 m2 Na Spravedlnosti, Havlíčkův Brod Pronájem bytu 3+1 72 m2 Na Spravedlnosti, Havlíčkův Brod

Pronájem bytu 3+1 72 m2 Na Spravedlnosti, Havlíčkův Brod

Užitná plocha: 72 m2 Číslo podlaží: 4

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt o dispozici 3+1 s balkonem, o podlahové ploše 75 m2. Byt se nachází ve 4. NP panelového domu s výtahem, v klidné části města, nedaleko rybníka Cihlář či parku Budoucnost, zároveň i v blízkosti centra města. Byt je prostorný, světlý, prošel kompletní, nákladnou, zdařilou rekonstrukcí - podlahy, obložky dveří, dveře, svítidla, koupelna s vanou i sprchovým koutem, toaleta, nová kuchyňská linka s indukční varnou deskou, MW troubou, el. troubou, myčkou nádobí, lednicí. Byt je velmi dobře řešen, všechny místnosti jsou neprůchozí, dostatečně velké (pokoje 18 m2, 14 m2, 12 m2; kuchyně 12 m2) součástí obývacího pokoje je balkon, chodba poskytuje dostatek úložného prostoru. Okna kuchyně a obývacího pokoje jsou orientována na jihovýchod a poskytují nádherný výhled; okna obou ložnic směřují na severozápad, do vnitrobloku. K bytu náleží sklep v přízemí domu, k dispozici je i kočárkárna/kolárna. Byt není vhodný pro kuřáky či majitele větších domácích mazlíčků. Bytový dům je po revitalizaci, velmi pečlivě udržovaný. Parkování možné na ulici před domem. Občanská vybavenost - MŠ, ZŠ, ZUŠ, obchody, služby, zastávka MHD jsou v docházkové vzdálenosti. Měsíční nájemné činí 15 000 Kč, měsíční zálohy na služby 4 500 Kč, majitel požaduje vratnou jistotu ve výši tří měsíčních nájmů; byt je k dispozici ihned. Pojištění domácnosti i pojištění odpovědnosti Vám zajistíme. Těším se na Vás na prohlídce tohoto skvělého bytu.

Více informací

15 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Připravili jsme pro vás nejširší nabídku bytů k pronájmu v Havlíčkově Brodě. Vyberte si bydlení podle vašich představ. Pravidelně aktualizujeme nabídky pronájmů.Chtěli byste raději koupit byt? V této lokalitě nabízíme i prodej bytů.