Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²
šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stav objektu:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Prodej komerčních prostor Mladá Boleslav

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice

Prodej činžovního domu 583 m2 Boleslavská, Tišice

Užitná plocha:583 m2

Dobrý den, v exkluzivním zastoupení vlastníka nabízíme k prodeji soubor investičních nemovitostí nacházející se v obci Tišice u Neratovic. Soubor se skládá ze stavebního pozemku o rozloze 5 023 m² a dvou bytových domů, které jsou něm vystavěny. Domy disponují momentálně dohromady 9 bytovými jednotkami (možnost rozšířit o další 4-7 jednotek). Byty jsou plně obsazeny nájemníky a generují tak stabilní měsíční příjem ve výši 162.000 Kč čistého. Nemovitosti je možné převzít i s nájemníky - pro nového majitele tedy nákup představuje okamžité cashflow. Nájem se posledních několik let neměnil a je tedy možné jeho další navýšení. Oba domy mají shodnou dispozici, v každém podlaží jsou 2 byty o výměře 73 m². Během posledních 7 let v jednotkách probíhala částečná až celková rekonstrukce, zejména dispoziční úpravy (např. ze 4+kk na 3+kk). Důležité informace: - Vytápění: plynový či elektrický kotel, v některých jednotkách i kamna na TP. - TUV zajištěna elektrickým boilerem. - Oba domy mají půdní prostor a jsou částečně podsklepené. - Podle ÚP je na přilehlém pozemku možné realizovat stavby například pro přechodné ubytování, pro stravování, obchod a služby atd. - Strategické umístění bytových domů nabízí výbornou dostupnost do Brandýsa nad Labem (12 km) a do Mělníka (10 km). Nájezd na dálnici D10 je vzdálen pouhých 15 km. - Obec nabízí i standardní občanské vybavení: ZŠ, MŠ, Česká pošta, vlakové spojení do Prahy (stanice Praha-Čakovice 12 minut cesty). Odkaz na Matterport 3D virtuální prohlídku přízemní jednotky: https://my.matterport.com/show/?m=xk7SSCoBbCP Nabízený soubor nemovitostí zaujme především zkušenějšího realitního investora, který ocení i potenciál stavebního pozemku. Kontaktujte nás pro více informací a možný termín prohlídky. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

41 300 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.