Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Olomoucký kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Poloha domu:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Počet bytů: od
do

šipka Typ domu:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Počet pokojů:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Přerov

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky Prodej chaty 34 m2, Výkleky

Sleva

Prodej chaty 34 m2, Výkleky

Užitná plocha:34 m2 Pokojů: 1

Nabízíme k prodeji chatu v blízkosti vyhlášeného lomu Výkleky, pár kilometrů od Olomouce, Přerova a Lipníku nad Bečvou. Velkou výhodou je blízkost dálnice, takže současní majitelé to sem mají z Brna něco přes hodinu cesty. Celková výměra dvou pozemků je 989 m2, kdy větší zahrada 768 m2 je oplocená a 185 m2 travního porostu je bez oplocení. V současnosti majitelé parkují na několik metrů vzdálené lesní cestě. Dřevěná panelová chata z šedesátých let je postavena na pozemku o výměře 36 m2 na zděných základech a je z části podsklepená. V posledních deseti letech bylo provedeno několik estetických a technických vylepšení, jako například vnější zateplení, položení plovoucí podlahy či vytapetování. V chladných dnech je chata vytápěna kamny na dřevo, disponuje přívodem elektrické energie i napojením na internet a TV. Přívod vody z vlastní kopané studny na zahradě není technicky dořešen a funguje jen částečně. Toaleta je řešena suchým separačním záchodem. Na pozemku zahrady, kromě dřevěné kůlny, se nachází také zahradní domek s kapacitou čtyř dalších lůžek. Společně se třemi lůžky v hlavní chatě tedy dokáže toto místo pojmout sedm nocležníků. Ti si mohou užívat spousty okolní zeleně, letních grilovaček, zábavy na zahrádce, klid a zejména koupání v nedalekém kamenolomu. Ten je v sezóně velmi populární, takže pokud vám na chatě někdy bude chybět společnost a zábava u vody, můžete si odskočit zaplavat právě do lomu. Pokud vás tato rekreační příležitost zaujala, neváhejte se na nás obrátit pro více informací a dohodnutí termínu osobní prohlídky.

Více informací

1 150 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Hledáte prodej domů v krásném městě Přerov? Pravidelně pro vás aktualizujeme nabídku prodeje domů v Olomouckém kraji. Bydlete podle svých představ. U nás naleznete i pozemky k prodeji.Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu.