Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Pardubický kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Stavba:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Patro: od
do

šipka Vlastnictví:

šipka Ostatní:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Ústí nad Orlicí

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová

Prodej bytu 4+kk 85 m2, Hrušová

Užitná plocha: 85 m2 Číslo podlaží: 2

Vítejte ve Vašem Klidném Domově v Hrušové Nabízíme Vám klenot mezi byty! Představujeme útulný 4+kk se zahradou, který si zamilujete na první pohled ✨ ▶️ Vítáme Vás v naší Oáze Pohody: Byt ve 2. patře dvoupatrového domu (bez výtahu, ale tím více cvičení pro zdravou mysl a tělo) Sklep - jaký příjemný bonus k bytu Byt prošel rekonstrukcí v roce 2006 (nový dech pro nový začátek - plyn, topení, koupelna atd.) Poslední okna změněna na plastová v roce 2015 (protože světlo je klíčové pro spokojený život) V roce 2022 nová střecha na celém domě (aby nad vámi bylo vždy jen bezpečí a pohodlí) ▶️ Teplé Detaily, Které Zahřejí Srdce: Podlahové topení v kuchyni (protože chodit bosky v kuchyni je jako malý luxus) Radiátory ve zbylých místnostech (aby bylo všude jako doma) Plynový kotel pro topení (aby bylo teplo tam, kde to potřebujete) ▶️ Vnitřní Klenoty: Obývací pokoj s kuchyní (místo pro posezení, vaření a radost z života) Koupelna s vanou i sprchovým koutem (pro maximální pohodlí a výběr dle nálady) Tři pokoje, z nichž dva jsou nádherné ložnice a jeden kumbál (protože každý si zaslouží svůj vlastní koutek) Zahrada, Místo Pro Vaše Radovánky: Vlastní zahrada o rozloze 548 m2 (pro relax a pěstování rostlin - nejen kvůli Instagramu) Pergola s domkem a kuchyňským koutem (pro lenošení a grilovačky s přáteli) Dvě garáže - jedna pro auto, druhá jako zadní vstup do zahradního domku Lokalita, Kde se Snoubí Přátelství a Klid: Nedaleko Vysokého Mýta a Litomyšle Ideální pro ty, kteří hledají klidné bydlení s nádechem přátelství Tento byt není jen kus cihly, je to místo pro odpočinek a spokojenost! Kontaktujte nás a dejte nám tu čest být součástí Vašeho nového začátku!

Více informací

Info o ceně u RK


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Pořiďte si nemovitost podle svých představ v Pardubickém kraji. Poptáváte prodej bytů v Ústí nad Orlicí? U nás najdete širokou nabídku nemovitostí z této lokality.Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i pronájmy bytů.