šipka Realitní makléř

Martina Veselská
Realitní makléř senior
Hana Strašiko | 03.03.2022

Profesionální a i velice osobní jednání. Paní Martina Veselská super. Vždy ochotná a všechno co je v jejich silách vyřídí. Můžu jen doporučit 👍


Martina Veselská
Realitní makléř senior
Radek Pipek | 31.01.2022

Byl jsem velmi spokojený s prodejem pozemků v Jinonicích.Jednání s makléřkou Martinou Veselskou bylo velmi příjemné a profesionální. Sliby byly vždy dodrženy a žádné administrativní nutnosti nebyly zbytečně prodlužovány. V budoucnu plánuji koupi nemovitosti a rád se obrátím opět na Fincentrum Reality s.r.o.


Martina Veselská
Realitní makléř senior
Lukáš Hojdan | 31.01.2022

Paní Veselská byla velice milá, ochotná, spolehlivá a profesionální. Děkujeme.


Martina Veselská
Realitní makléř senior
Hannes vin Brandstein | 25.10.2021

Jako pronajímatel nemovitosti jsem byl se službami paní Martiny Veselské nadmíru spokojen. Paní Martina byla vždy proaktivní, vždy mne včas informovala o nových skutečnostech, navrhovala řešení a vždy jednala velmi kompetentně, profesionálně a na úrovni. Nemusel jsem se o nic starat a byl jsem v dobrých rukou. Paní Martina dosáhla mého cíle, vyhledala mi velmi solidního a slušného nájemce. Splnila úkol. Vřele doporučuji, pokud bych potřeboval, ihned se na ní opět obrátím.


Martina Veselská
Realitní makléř senior
Boris Březák | 25.10.2021

Jako potenciální nájemce bytu v Praze jsem se setkal s paní makléřkou Martinou Veselskou. Inzerát na byt, který jsem si vybral, byl skvěle zpracovaný a fotky bytu velmi profesionální. Jednání paní makléřky a její profesionalita mě naprosto uspokojily! Požadoval jsem měsíční rezervaci pronájmu, paní makléřka Veselská vše obratem zařídila, zodpověděla všechny mé dotazy a také smluvní ošetření tohoto složitějšího postupu bylo od ní rychlé, korektní a dokonalé. Vřele doporučuji služby této RK.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–5 z celkem 5 nalezených.