šipka Realitní makléř

Lukáš Kubala
Samostatný realitní makléř
Jaroslava Němcová | 23.05.2023

Služeb pana Kubaly jsme s manželem využili opakovaně (koupě bytu, pronájem bytu) a pokaždé k naší naprosté spokojenosti. Chtěla bych vyzdvihnout hlavně velice vstřícný přístup a rychlé jednání. Všem vřele doporučuji.


Lukáš Kubala
Samostatný realitní makléř
Josef Skala | 27.10.2022

Pan Lukáš Kubala byl makléřem při prodeji domu, jež jsme se rozhodli v únoru 2021 koupit a který jsme se rozhodli částečně financovat z prodeje chaty, který nám zařizoval také on. Jednalo o poměrně složitou situaci, jelikož bylo nutné souběžně řešit formality u dvou nemovitostí, přičemž právě prodej chaty často provázely komplikace. Přístup pana Kubaly byl velmi profesionální, věnoval nám spoustu času a na telefonu byl k zastižení prakticky kdykoliv, včetně víkendů. Díky jeho skvělému přístupu vše dobře dopadlo a kdybychom v budoucnu potřebovali využít služeb realitního makléře, určitě bychom neváhali a obrátili se znovu na něj. 


Lukáš Kubala
Samostatný realitní makléř
Hana Ryšavá | 27.10.2022

Realitní makléř pan Kubala dělá svou práci vyloženě srdcem, ví jak nejlépe připravit nemovitost k prodeji. Zajímá se o samotnou nemovitost jako jsou její plusy i mínusy, ale i o její okolí. Jedná na rovinu a férově. Domluvené termíny na minutu dodržuje. Komunikace bezproblémová. Pana Kubalu mohu jen doporučit.


Lukáš Kubala
Samostatný realitní makléř
Radka Janáková | 16.08.2022

S prodejem bytu nám pomohl pan Lukáš Kubala. Díky jeho přátelskému přístupu a rychlému jednání jsme byli maximálně spokojení. 


Lukáš Kubala
Samostatný realitní makléř
Ondřej Burda | 19.03.2021

Rád bych poděkoval panu Lukáši Kubalovi za profesionální a bezchybnou práci při prodeji mé nemovitosti. Pan Kubala mě průběžně informoval o stavu převodu vlastnických práv a celý prodej probíhal velmi rychle. Je to profesionál se vstřícným přístupem a hlavně spolehlivostí. Vřele doporučuji.


Lukáš Kubala
Samostatný realitní makléř
Lisovi | 22.02.2021

Dobrý den. Tímto by jsme chtěli moc poděkovat panu Lukáši Kubalovi a celé realitní kanceláři Fincentrumreality, za jejich velice profesionální přístup a stoprocentní nasazení, při prodeji naší nemovitosti. Chtěl bych především vyzdvihnout neuvěřitelný přístup a časovou flexibilitu a nasazení pana Lukáše Kubaly, jeho zkušenosti, znalosti a lidský a přátelský přístup, který Nám věnoval ještě před tím, než začal pracovat na naší nemovitosti. Moc děkujeme a můžeme jen doporučit.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–6 z celkem 6 nalezených.